Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE AIR MAX EXCEE AMD GS
NIKE AIR MAX EXCEE AMD GS
NIKE AIR MAX EXCEE AMD GS
NIKE AIR MAX EXCEE AMD GS
NIKE AIR MAX EXCEE AMD GS
NIKE AIR MAX EXCEE AMD GS
NIKE AIR MAX EXCEE AMD GS
NIKE AIR MAX EXCEE AMD GS
NIKE AIR MAX EXCEE AMD GS
NIKE AIR MAX EXCEE AMD GS
Детски патики
Код на производ:
(DD4353-100)
NIKE

NIKE AIR MAX EXCEE AMD GS

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш дури 30% попуст!

Избери модели што најмногу ти се допаѓаат! Погледни ги артиклите со попуст ОВДЕ.

Претходна цена
5.790 ДЕН
Моментална Цена
5.790 ДЕН
Цена со попуст
4.632 ДЕН
Заштеда: 1.158 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 11C 28
 • 12C 29,5
 • 13C 31
 • 1Y 32
 • 1.5Y 33
 • 2Y 33.5
 • 2.5Y 34
 • 3Y 35
 • 3.5Y 35.5
 • 4Y 36
 • 4.5Y 36.5
 • 5Y 37,5
 • 5.5Y 38
 • 6Y 38,5
 • 6.5Y 39
 • 7Y 40
 • 10.5 *
 • 11.5 *
 • 12.5 *
 • 13.5 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike AIR MAX EXCEE се детски патики од линијата Air Max. Тие се многу удобни и издржливи. Подетално

Nike AIR MAX EXCEE се детски патики од линијата Air Max.

Тие се многу удобни и издржливи.

Дизајнот Air Max обезбедува добро познат квалитет.

Овој модел е инспириран од славниот Air Max 90.

Горниот дел од патиката е изработен од природна, синтетичка кожа и текстил.

Единицата Air Max во областа на петицата обезбедува супериорна удобност.

Мрежестата текстура на горниот дел со перфорации обезбедува оптимална циркулација на воздухот.

Гумениот ѓон добро се прилагодува на различни површини и обезбедува стабилност.

Овие патики се одличен избор за вашето дете.

Моделите на Air Max секогаш ги поместуваат границите на квалитетот и удобноста.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Горен дел: вистинска кожа, синтетичка кожа, текстил
 • Гумен ѓон и воздушна единица Air Max
 • Прикажана боја: бела, црвена, сина
 • Еластични врвки
 • Код на производ: DD4353-100
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
11C
12C
13C
1Y
1.5Y
2Y
2.5Y
3Y
3.5Y
4Y
4.5Y
5Y
5.5Y
6Y
6.5Y
7Y
10.5
11.5
12.5
13.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike AIR MAX EXCEE се детски патики од линијата Air Max.

Тие се многу удобни и издржливи.

Дизајнот Air Max обезбедува добро познат квалитет.

Овој модел е инспириран од славниот Air Max 90.

Горниот дел од патиката е изработен од природна, синтетичка кожа и текстил.

Единицата Air Max во областа на петицата обезбедува супериорна удобност.

Мрежестата текстура на горниот дел со перфорации обезбедува оптимална циркулација на воздухот.

Гумениот ѓон добро се прилагодува на различни површини и обезбедува стабилност.

Овие патики се одличен избор за вашето дете.

Моделите на Air Max секогаш ги поместуваат границите на квалитетот и удобноста.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Горен дел: вистинска кожа, синтетичка кожа, текстил
 • Гумен ѓон и воздушна единица Air Max
 • Прикажана боја: бела, црвена, сина
 • Еластични врвки
 • Код на производ: DD4353-100
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
11C
12C
13C
1Y
1.5Y
2Y
2.5Y
3Y
3.5Y
4Y
4.5Y
5Y
5.5Y
6Y
6.5Y
7Y
10.5
11.5
12.5
13.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош