Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE PICO 5 TDV
NIKE PICO 5 TDV
NIKE PICO 5 TDV
NIKE PICO 5 TDV
Детски патики
Код на производ:
(AR4162-504)
NIKE

NIKE PICO 5 TDV

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш дури 30% попуст!

Избери модели што најмногу ти се допаѓаат! Погледни ги артиклите со попуст ОВДЕ.

Претходна цена
1.890 ДЕН
Моментална Цена
1.890 ДЕН
Цена со попуст
1.512 ДЕН
Заштеда: 378 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2.5C *
 • 3.5C *
 • 4.5C *
 • 5.5C *
 • 6.5C *
 • 7.5C *
 • 8.5C *
 • 9.5C *
 • 2C *
 • 3C *
 • 4C *
 • 5C *
 • 6C *
 • 7C *
 • 8C *
 • 9C *
 • 10C *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike PICO 5 TDV се патики за деца до 4 години. Современиот дизајн и впечатливиот изглед се комбинираат со голем комфор и квалитет. Подетално

Nike PICO 5 TDV се патики за деца до 4 години.

Современиот дизајн и впечатливиот изглед се комбинираат со голем комфор и квалитет.

Горниот дел од патиките е изработен од природна и синтетичка кожа.

Перфорациите во предниот дел овозможуваат зголемена циркулација на воздухот.

Двете велкро лепенки го олеснуваат облекувањето.

Меката влошка од пена придонесува за поголема удобност.

Издржливиот гумен ѓон овозможува стабилност.

Овие патики се одличен избор за вашето дете.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Горен дел: вистинска кожа и синтетичка кожа
 • Гумен ѓон
 • Велкро лепенки
 • Боја: сина
 • Код на производ: AR4162-504
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Kids
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike PICO 5 TDV се патики за деца до 4 години.

Современиот дизајн и впечатливиот изглед се комбинираат со голем комфор и квалитет.

Горниот дел од патиките е изработен од природна и синтетичка кожа.

Перфорациите во предниот дел овозможуваат зголемена циркулација на воздухот.

Двете велкро лепенки го олеснуваат облекувањето.

Меката влошка од пена придонесува за поголема удобност.

Издржливиот гумен ѓон овозможува стабилност.

Овие патики се одличен избор за вашето дете.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Горен дел: вистинска кожа и синтетичка кожа
 • Гумен ѓон
 • Велкро лепенки
 • Боја: сина
 • Код на производ: AR4162-504
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Kids
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош