Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE WINFLO 8
NIKE WINFLO 8
NIKE WINFLO 8
NIKE WINFLO 8
NIKE WINFLO 8
NIKE WINFLO 8
NIKE WINFLO 8
NIKE WINFLO 8
Машки патики за трчање
Код на производ:
(CW3419-007)
NIKE

NIKE WINFLO 8

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
6.790 ДЕН
Моментална Цена
6.790 ДЕН
Моментална Цена
6.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49
 • 15 49.5
 • 5.5 5.5
 • 6 38,5
 • 6.5 39
 • 7 40
 • 7.5 40.5
 • 8 41
 • 8.5 42
 • 9 42.5
 • 9.5 43
 • 10 44
 • 10.5 44.5
 • 11 45
 • 11.5 45.5
 • 12 46
 • 12.5 47
 • 13 47.5
 • 13.5 48
 • 14 48.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Zoom Winflo 8 се машки патики за трчање кои ви овозможуваат голема поддршка и удобност. Дизајнот на овие патики се состои од златни детали во горниот дел изработени од материјал од мрежа и текстил со издржливи синтетички влакна. Подетално

Nike Zoom Winflo 8 се машки патики за трчање кои ви овозможуваат голема поддршка и удобност.

Дизајнот на овие патики се состои од златни детали во горниот дел изработени од материјал од мрежа и текстил со издржливи синтетички влакна.

Совршените воздушни перничиња Air Zoom на петата и во областа на прстите овозможуваат мека поддршка и удобност онаму каде што е најпотребно.

Единицата Air Zoom на прстите е поголема од стандардната, за да обезбеди уште подобро чувство под стапалата.

Средниот ѓон со значително повеќе пена значи и значително поголема амортизација и обновување на енергијата со секој чекор.

Освојте ја секоја патека со машките патики за трчање Nike Zoom Winflo.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Zoom Air воздушната единица под петицата и предниот дел на стапалото

• Врзување

• Засилување на петицата

• Текстил и синтетика на горниот дел

• Гумен ѓон

• Боја: сива, црна, бела, сина

• Код на производ: CW3419-007

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Zoom Winflo 8 се машки патики за трчање кои ви овозможуваат голема поддршка и удобност.

Дизајнот на овие патики се состои од златни детали во горниот дел изработени од материјал од мрежа и текстил со издржливи синтетички влакна.

Совршените воздушни перничиња Air Zoom на петата и во областа на прстите овозможуваат мека поддршка и удобност онаму каде што е најпотребно.

Единицата Air Zoom на прстите е поголема од стандардната, за да обезбеди уште подобро чувство под стапалата.

Средниот ѓон со значително повеќе пена значи и значително поголема амортизација и обновување на енергијата со секој чекор.

Освојте ја секоја патека со машките патики за трчање Nike Zoom Winflo.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Zoom Air воздушната единица под петицата и предниот дел на стапалото

• Врзување

• Засилување на петицата

• Текстил и синтетика на горниот дел

• Гумен ѓон

• Боја: сива, црна, бела, сина

• Код на производ: CW3419-007

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош