Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

SWIM SANDAL C
SWIM SANDAL C
SWIM SANDAL C
SWIM SANDAL C
SWIM SANDAL C
SWIM SANDAL C
SWIM SANDAL C
SWIM SANDAL C
SWIM SANDAL C
SWIM SANDAL C
Детски сандали
Код на производ:
(FY8938)
adidas

SWIM SANDAL C

ПОПУСТ НА НОВАТА КОЛЕКЦИЈА КОЈ НЕ СЕ ПРОПУШТА

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш дури 30% попуст!

Избери модели што најмногу ти се допаѓаат! Погледни ги артиклите со попуст ОВДЕ.

Претходна цена
1.788 ДЕН
Моментална Цена
1.788 ДЕН
Цена со попуст
1.430 ДЕН
Заштеда: 358 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10K 28
 • 10-K 28.5
 • 11K 29
 • 11-K 30
 • 12K 30.5 18.3
 • 12-K 31
 • 13K 31.5
 • 13-K 32
 • 1 33
 • 1- 33.5
 • 2 34
 • 2- 35
 • 3 35.5
 • 3- 36
 • 4 36.5
 • 4- 37.5
 • 5 38
 • 5- 38.5
 • 6 39.5
 • 6- 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Подгответе ги вашите најмали за врвна забава во топлите сончеви денови со adidas SWIM SANDAL I детските сандали. Тие се одличен избор за сите активности во вода и безгрижна игра на плажа. Подетално

Подгответе ги вашите најмали за врвна забава во топлите сончеви денови со adidas SWIM SANDAL I детските сандали.

Тие се одличен избор за сите активности во вода и безгрижна игра на плажа.

Основата за дизајнот на овие сандали е лесна конструкција со прилагодлива велкро лепенка.

Подлогата брзо се суши и е доволно удобна за да обезбеди целодневна поддршка на нежните детски нозе.

Флексибилниот ѓон од пена EVA е стабилен, спречува лизгање и овозможува оптимално прилагодување на површините за играње.

Дозволете им на вашите најмали да уживаат во летото со овие удобни adidas сандали.

Спецификации:

• Детски сандали за бебиња

• Прилагодливи велкро лепенки

• Флексибилен ѓон од пена EVA

• Код на производ: FY8938

Карактеристика Вредност
Категорија Сандали
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Пливање
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10K
10-K
11K
11-K
12K 30.5 18.3
12-K
13K
13-K
1
1-
2
2-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Подгответе ги вашите најмали за врвна забава во топлите сончеви денови со adidas SWIM SANDAL I детските сандали.

Тие се одличен избор за сите активности во вода и безгрижна игра на плажа.

Основата за дизајнот на овие сандали е лесна конструкција со прилагодлива велкро лепенка.

Подлогата брзо се суши и е доволно удобна за да обезбеди целодневна поддршка на нежните детски нозе.

Флексибилниот ѓон од пена EVA е стабилен, спречува лизгање и овозможува оптимално прилагодување на површините за играње.

Дозволете им на вашите најмали да уживаат во летото со овие удобни adidas сандали.

Спецификации:

• Детски сандали за бебиња

• Прилагодливи велкро лепенки

• Флексибилен ѓон од пена EVA

• Код на производ: FY8938

Карактеристика Вредност
Категорија Сандали
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Пливање
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10K
10-K
11K
11-K
12K 30.5 18.3
12-K
13K
13-K
1
1-
2
2-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.350 ДЕН
Заштеда 20%
1.688 ДЕН
Помош