Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEMEZIZ MESSI .4 FXG J
NEMEZIZ MESSI .4 FXG J
NEMEZIZ MESSI .4 FXG J
NEMEZIZ MESSI .4 FXG J
NEMEZIZ MESSI .4 FXG J
NEMEZIZ MESSI .4 FXG J
NEMEZIZ MESSI .4 FXG J
NEMEZIZ MESSI .4 FXG J
Детски копачки
Код на производ:
(FW7312)
adidas

NEMEZIZ MESSI .4 FXG J

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
2.488 ДЕН
Моментална Цена
2.488 ДЕН
Цена со попуст
1.990 ДЕН
Заштеда: 498 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10K 28 16.6
 • 10-K 28.5 17
 • 11K 29 17.4
 • 11-K 30 17.8
 • 12K 30.5 18.3
 • 12-K 31 18.7
 • 13K 31.5 19.1
 • 13-K 32 19.5
 • 1 33 20
 • 1- 33.5 20.4
 • 2 34 20.8
 • 2- 35 21.2
 • 3 35.5 21.6
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas NEMEZIZ .4 FXG J се детски фудбалски патики наменети за момчиња кои се обидуваат да постигнат максимална подвижност во текот на играта. NEMEZIZ не се само обични фудбалски патики. Подетално

adidas NEMEZIZ .4 FXG J се детски фудбалски патики наменети за момчиња кои се обидуваат да постигнат максимална подвижност во текот на играта.

NEMEZIZ не се само обични фудбалски патики.

Во нив момчињата ќе можат да ја покажат својата вештина и агилност.

Мекиот синтетички горен дел е обликуван за поголема удобност на стапалото и обезбедува максимална удобност.

Тие се дизајнирани со врвки кои овозможуваат совршена поддршка и стабилност, додека јазикот ја подобрува флексибилноста.

Овие фудбалски патики се одличен избор за вашите деца доколку сакаат да постигнат одлични перформанси и да го покажат својот талент на тврда подлога или вештачка трева.

Спецификации:

• Детски фудбалски патики за момчиња

• Синтетички горен дел

• Боја: црна, жолта, портокалова

• Шифра на артикл: FW7312

Карактеристика Вредност
Категорија Копачки
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10K 28 16.6
10-K 28.5 17
11K 29 17.4
11-K 30 17.8
12K 30.5 18.3
12-K 31 18.7
13K 31.5 19.1
13-K 32 19.5
1 33 20
1- 33.5 20.4
2 34 20.8
2- 35 21.2
3 35.5 21.6
3- 36 22.1
4 36 2/3 22.5
4- 37 1/3 22.9
5 38 23.3
5- 38 2/3 23.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas NEMEZIZ .4 FXG J се детски фудбалски патики наменети за момчиња кои се обидуваат да постигнат максимална подвижност во текот на играта.

NEMEZIZ не се само обични фудбалски патики.

Во нив момчињата ќе можат да ја покажат својата вештина и агилност.

Мекиот синтетички горен дел е обликуван за поголема удобност на стапалото и обезбедува максимална удобност.

Тие се дизајнирани со врвки кои овозможуваат совршена поддршка и стабилност, додека јазикот ја подобрува флексибилноста.

Овие фудбалски патики се одличен избор за вашите деца доколку сакаат да постигнат одлични перформанси и да го покажат својот талент на тврда подлога или вештачка трева.

Спецификации:

• Детски фудбалски патики за момчиња

• Синтетички горен дел

• Боја: црна, жолта, портокалова

• Шифра на артикл: FW7312

Карактеристика Вредност
Категорија Копачки
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10K 28 16.6
10-K 28.5 17
11K 29 17.4
11-K 30 17.8
12K 30.5 18.3
12-K 31 18.7
13K 31.5 19.1
13-K 32 19.5
1 33 20
1- 33.5 20.4
2 34 20.8
2- 35 21.2
3 35.5 21.6
3- 36 22.1
4 36 2/3 22.5
4- 37 1/3 22.9
5 38 23.3
5- 38 2/3 23.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
2.470 ДЕН
Заштеда 20%
3.088 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
2.370 ДЕН
Заштеда 15%
2.788 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas NEMEZIZ 4 IN J се детски фудбалски патики во кои децата ќе ја демонстрираат свој...
2.115 ДЕН
Заштеда 15%
2.488 ДЕН
Помош