Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

REEBOK XT SPRINTER ALT
REEBOK XT SPRINTER ALT
REEBOK XT SPRINTER ALT
REEBOK XT SPRINTER ALT
REEBOK XT SPRINTER ALT
REEBOK XT SPRINTER ALT
REEBOK XT SPRINTER ALT
REEBOK XT SPRINTER ALT
REEBOK XT SPRINTER ALT
REEBOK XT SPRINTER ALT
Детски патики
Код на производ:
(FZ3312)
Reebok

REEBOK XT SPRINTER ALT

ИСКОРИСТИ ГИ НАЈДОБРИТЕ ПРОЛЕТНИ ПОПУСТИ!  

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш 30% попуст до 3-ти мај. Погледни што издвоивме за тебе, додади ги омилените модели во кошничката.

Претходна цена
1.790 ДЕН
Моментална Цена
1.790 ДЕН
Цена со попуст
1.253 ДЕН
Заштеда: 537 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1 31.5
 • 1.5 32
 • 2 32.5
 • 2.5 33
 • 3 34
 • 3.5 34.5
 • 4 35
 • 4.5 36
 • 5 36.5
 • 5.5 37
 • 6 38
 • 7 39
 • 10 10
 • 10.5 27
 • 11 27.5
 • 11.5 28
 • 12 29
 • 12.5 30
 • 13 30.5
 • 13.5 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Облечете го вашето дете во удобни патики. Прилагодливата лепенка ги прицврстува патиките на нозете. Јазикот што може да се повлече го олеснува облекувањето. Подетално

Облечете го вашето дете во удобни патики.

Прилагодливата лепенка ги прицврстува патиките на нозете. Јазикот што може да се повлече го олеснува облекувањето.

Контрастните странични линии го истакнуваат спортскиот стил.

Издржливиот ѓон обезбедува голема стабилност.

Горниот дел е изработен од материјал од кожа и мрежа за да може да доминира на игралиштето цел ден.

Мекиот среден ѓон од пената EVA ќе го амортизира секој чекор и ќе пружи врвен комфор.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: црвена, бела, црна
 • EVA среден ѓон
 • Материјал: Синтетика / Текстил
 • За деца
 • Шифра на артикл: FZ3312
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Трчање
Бренд Reebok
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
6
7
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Облечете го вашето дете во удобни патики.

Прилагодливата лепенка ги прицврстува патиките на нозете. Јазикот што може да се повлече го олеснува облекувањето.

Контрастните странични линии го истакнуваат спортскиот стил.

Издржливиот ѓон обезбедува голема стабилност.

Горниот дел е изработен од материјал од кожа и мрежа за да може да доминира на игралиштето цел ден.

Мекиот среден ѓон од пената EVA ќе го амортизира секој чекор и ќе пружи врвен комфор.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: црвена, бела, црна
 • EVA среден ѓон
 • Материјал: Синтетика / Текстил
 • За деца
 • Шифра на артикл: FZ3312
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Трчање
Бренд Reebok
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
6
7
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош