Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

SUPERFLY 8 ACADEMY FG/MG
SUPERFLY 8 ACADEMY FG/MG
SUPERFLY 8 ACADEMY FG/MG
SUPERFLY 8 ACADEMY FG/MG
SUPERFLY 8 ACADEMY FG/MG
SUPERFLY 8 ACADEMY FG/MG
SUPERFLY 8 ACADEMY FG/MG
SUPERFLY 8 ACADEMY FG/MG
SUPERFLY 8 ACADEMY FG/MG
SUPERFLY 8 ACADEMY FG/MG
Копачки
Код на производ:
(CV0843-107)
NIKE

SUPERFLY 8 ACADEMY FG/MG

ИСКОРИСТИ ГИ НАЈДОБРИТЕ ПРОЛЕТНИ ПОПУСТИ!  

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш до 30% попуст до 13-ти мај. Погледни што издвоивме за тебе, додади ги омилените модели во кошничката.

Претходна цена
6.090 ДЕН
Моментална Цена
6.090 ДЕН
Цена со попуст
4.872 ДЕН
Заштеда: 1.218 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49
 • 15 49.5
 • 5.5 5.5
 • 6 38,5
 • 6.5 39
 • 7 40
 • 7.5 40.5
 • 8 41
 • 8.5 42
 • 9 42.5
 • 9.5 43
 • 10 44
 • 10.5 44.5
 • 11 45
 • 11.5 45.5
 • 12 46
 • 12.5 47
 • 13 47.5
 • 13.5 48
 • 14 48.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Копачките Nike Mercurial Superfly 8 Academy FG/MG ви даваат брзина со посебен дизајн наменет за играње на терен или на улица.   Подетално

Копачките Nike Mercurial Superfly 8 Academy FG/MG ви даваат брзина со посебен дизајн наменет за играње на терен или на улица.

Лепливата текстура на горниот дел ви овозможува прецизна контрола над топката.

DYNAMIC FIT или „втора кожа“ на горниот дел на овие патики го обвиткува глуждот со растеглива ткаенина за поголема безбедност.

Ѓонот обезбедува прилагодување при движење во неколку насоки за успешна игра.

Спецификации:

 • Овие патики може да ги користите на улица и терен
 • Врзување
 • Внатрешен мек ѓон
 • Боја: црвена, зелена, сина, бела
 • Код на производ: CV0843-107
Карактеристика Вредност
Категорија Копачки
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Копачките Nike Mercurial Superfly 8 Academy FG/MG ви даваат брзина со посебен дизајн наменет за играње на терен или на улица.

Лепливата текстура на горниот дел ви овозможува прецизна контрола над топката.

DYNAMIC FIT или „втора кожа“ на горниот дел на овие патики го обвиткува глуждот со растеглива ткаенина за поголема безбедност.

Ѓонот обезбедува прилагодување при движење во неколку насоки за успешна игра.

Спецификации:

 • Овие патики може да ги користите на улица и терен
 • Врзување
 • Внатрешен мек ѓон
 • Боја: црвена, зелена, сина, бела
 • Код на производ: CV0843-107
Карактеристика Вредност
Категорија Копачки
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Копачки CU5691-107
Играјте уште побрзо во фудбалските копачки Nike Mercurial Vapor 14 Academy FG / MG наме...
4.392 ДЕН
Заштеда 20%
5.490 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Копачки AO0577-606
2.952 ДЕН
Заштеда 20%
3.690 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Копачки AT6133-606
6.952 ДЕН
Заштеда 20%
8.690 ДЕН
Помош