Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2
REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2
REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2
REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2
REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2
REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2
REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2
REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2
REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2
REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2
Женски патики за тенис
Код на производ:
(FY5850)
Reebok

REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
3.090 ДЕН
Моментална Цена
3.090 ДЕН
Цена со попуст
2.163 ДЕН
Заштеда: 927 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 33.5 20.5
 • 4 34 21
 • 4.5 34.5 21.5
 • 5 35 22
 • 5.5 35.5 22.5
 • 6 36 23
 • 6.5 37 23.5
 • 7 37.5 24
 • 7.5 38 24.5
 • 8 38.5 25
 • 8.5 39 25.5
 • 9 40 26
 • 9.5 40.5 26.5
 • 10 41 27
 • 10.5 42 27.5
 • 11 42.5 28
 • 11.5 43 28.5
 • 12 44 29
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Ретро патиките REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2 се инспирирани од едноставниот тениски стил. Овие класични патики имаат горен дел изработен од мазна и мека синтетичка кожа во една боја, што дава минималистички изглед и многу различни можности за комбинација. Подетално

Ретро патиките REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2 се инспирирани од едноставниот тениски стил.

Овие класични патики имаат горен дел изработен од мазна и мека синтетичка кожа во една боја, што дава минималистички изглед и многу различни можности за комбинација.

Логото на Reebok во контрастна боја внесува спортски дух во овој модел.

Вметнувањето на пената EVA во влошката го прави вашето одење удобно и лесно.

Рамката на централниот дел на ѓонот и текстурата се изработени од квалитетна гума, што овозможува поголема издржливост и подобро прилагодување на површини.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Синтетички горен дел
 • Влошка со пена EVA
 • Гумен ѓон
 • Боја: бела
 • Шифра на артикл: FY585
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Тенис
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3.5 33.5 20.5
4 34 21
4.5 34.5 21.5
5 35 22
5.5 35.5 22.5
6 36 23
6.5 37 23.5
7 37.5 24
7.5 38 24.5
8 38.5 25
8.5 39 25.5
9 40 26
9.5 40.5 26.5
10 41 27
10.5 42 27.5
11 42.5 28
11.5 43 28.5
12 44 29
13 13

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Ретро патиките REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2 се инспирирани од едноставниот тениски стил.

Овие класични патики имаат горен дел изработен од мазна и мека синтетичка кожа во една боја, што дава минималистички изглед и многу различни можности за комбинација.

Логото на Reebok во контрастна боја внесува спортски дух во овој модел.

Вметнувањето на пената EVA во влошката го прави вашето одење удобно и лесно.

Рамката на централниот дел на ѓонот и текстурата се изработени од квалитетна гума, што овозможува поголема издржливост и подобро прилагодување на површини.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Синтетички горен дел
 • Влошка со пена EVA
 • Гумен ѓон
 • Боја: бела
 • Шифра на артикл: FY585
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Тенис
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3.5 33.5 20.5
4 34 21
4.5 34.5 21.5
5 35 22
5.5 35.5 22.5
6 36 23
6.5 37 23.5
7 37.5 24
7.5 38 24.5
8 38.5 25
8.5 39 25.5
9 40 26
9.5 40.5 26.5
10 41 27
10.5 42 27.5
11 42.5 28
11.5 43 28.5
12 44 29
13 13

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FX0679
Ретро патиките REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2 се инспирирани од едноставниот тениски стил. ...
2.163 ДЕН
Заштеда 30%
3.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DV9497
Reebok REEBOK ROYAL COMPLETE3LOW се женски патики со класичен спортски дизајн кои никог...
1.845 ДЕН
Заштеда 50%
3.690 ДЕН
Помош