Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

REEBOK ENERGYLUX 2.0
REEBOK ENERGYLUX 2.0
REEBOK ENERGYLUX 2.0
REEBOK ENERGYLUX 2.0
REEBOK ENERGYLUX 2.0
REEBOK ENERGYLUX 2.0
REEBOK ENERGYLUX 2.0
REEBOK ENERGYLUX 2.0
REEBOK ENERGYLUX 2.0
REEBOK ENERGYLUX 2.0
Женски патики за трчање
Код на производ:
(S23828)
Reebok

REEBOK ENERGYLUX 2.0

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш дури 30% попуст!

Избери модели што најмногу ти се допаѓаат! Погледни ги артиклите со попуст ОВДЕ.

Претходна цена
2.790 ДЕН
Моментална Цена
2.790 ДЕН
Цена со попуст
2.232 ДЕН
Заштеда: 558 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 3.5
 • 4 4
 • 4.5 4.5
 • 5 35
 • 5.5 35.5
 • 6 36
 • 6.5 37
 • 7 37.5
 • 7.5 38
 • 8 38.5
 • 8.5 39
 • 9 40
 • 9.5 40.5
 • 10 41
 • 10.5 42
 • 11 42.5
 • 11.5 43
 • 12 44
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Чувствувајте се совршено пријатно во женските патики за трчање Reebok ENERGYLUX 2. Горниот дел е направен од мрежест материјал за подобар проток на воздух кој помага да ги одржувате нозете суви и ладни за време на интензивен тренинг. Подетално

Чувствувајте се совршено пријатно во женските патики за трчање Reebok ENERGYLUX 2.

Горниот дел е направен од мрежест материјал за подобар проток на воздух кој помага да ги одржувате нозете суви и ладни за време на интензивен тренинг.

Влошките во средниот ѓон овозможуваат удобност и леснотија, враќајќи ја енергијата секогаш при допир со површината.

Ѓонот е изработен од издржлива пена EVA која лесно се прилагодува на сите површини, обезбедувајќи рамнотежа и безбедност при трчање.   

Спецификации:

 • Плитки женски патики
 • Врзување
 • Горен дел со мрежа за подобар проток на воздух
 • MemoryTech влошка за поголема удобност
 • Технологија на средна подлога FuelFoam
 • Ѓон: EVA
 • Боја: Бела
 • Шифра на артикл: S23828
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
13

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Чувствувајте се совршено пријатно во женските патики за трчање Reebok ENERGYLUX 2.

Горниот дел е направен од мрежест материјал за подобар проток на воздух кој помага да ги одржувате нозете суви и ладни за време на интензивен тренинг.

Влошките во средниот ѓон овозможуваат удобност и леснотија, враќајќи ја енергијата секогаш при допир со површината.

Ѓонот е изработен од издржлива пена EVA која лесно се прилагодува на сите површини, обезбедувајќи рамнотежа и безбедност при трчање.   

Спецификации:

 • Плитки женски патики
 • Врзување
 • Горен дел со мрежа за подобар проток на воздух
 • MemoryTech влошка за поголема удобност
 • Технологија на средна подлога FuelFoam
 • Ѓон: EVA
 • Боја: Бела
 • Шифра на артикл: S23828
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
13

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош