Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

REEBOK ROYAL CLJOG 2 KC
REEBOK ROYAL CLJOG 2 KC
REEBOK ROYAL CLJOG 2 KC
REEBOK ROYAL CLJOG 2 KC
REEBOK ROYAL CLJOG 2 KC
REEBOK ROYAL CLJOG 2 KC
REEBOK ROYAL CLJOG 2 KC
REEBOK ROYAL CLJOG 2 KC
REEBOK ROYAL CLJOG 2 KC
REEBOK ROYAL CLJOG 2 KC
Детски патики
Код на производ:
(FZ3498)
Reebok

REEBOK ROYAL CLJOG 2 KC

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
1.790 ДЕН
Моментална Цена
1.790 ДЕН
Цена со попуст
1.432 ДЕН
Заштеда: 358 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1 16 7
 • 1.5 16.5 7.5
 • 2 17 8
 • 2.5 18 8.5
 • 3 18.5 9
 • 3.5 19 9.5
 • 4 19.5 10
 • 4.5 20 10.5
 • 5 21 11
 • 5.5 21.5 11.5
 • 6 22 12
 • 6.5 22.5 12.5
 • 7 23.5 13
 • 7.5 24 13.5
 • 8 25 14
 • 8.5 25.5 14.5
 • 9 26 15
 • 9.5 26.5 15.5
 • 10 27 16
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Reebok ROYAL CLASSIC JOGGER 2 се детски патики инспирирани од ретро дизајн и се целосно прилагодени на малите стапала. Овие патики комбинираат класичен тркачки стил со нежни бои и метални детали во горниот дел. Подетално

Reebok ROYAL CLASSIC JOGGER 2 се детски патики инспирирани од ретро дизајн и се целосно прилагодени на малите стапала.

Овие патики комбинираат класичен тркачки стил со нежни бои и метални детали во горниот дел.

Страничните линии, кои се нагласени со светкав слој, создаваат суптилна спортска елеганција.

Горниот дел е изработен од флексибилна и мека синтетичка кожа и има широка лепенка.

Издржливиот гумен ѓон се прилагодува на површината и им обезбедува на вашите најмали стабилност додека ги прават своите први чекори.

Спецификации:

 • Горен дел: синтетичка кожа
 • Ѓон: трајна гума
 • Боја: сина, бела
 • Шифра на артикл: FZ3498
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Трчање
Бренд Reebok
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1 16 7
1.5 16.5 7.5
2 17 8
2.5 18 8.5
3 18.5 9
3.5 19 9.5
4 19.5 10
4.5 20 10.5
5 21 11
5.5 21.5 11.5
6 22 12
6.5 22.5 12.5
7 23.5 13
7.5 24 13.5
8 25 14
8.5 25.5 14.5
9 26 15
9.5 26.5 15.5
10 27 16

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Reebok ROYAL CLASSIC JOGGER 2 се детски патики инспирирани од ретро дизајн и се целосно прилагодени на малите стапала.

Овие патики комбинираат класичен тркачки стил со нежни бои и метални детали во горниот дел.

Страничните линии, кои се нагласени со светкав слој, создаваат суптилна спортска елеганција.

Горниот дел е изработен од флексибилна и мека синтетичка кожа и има широка лепенка.

Издржливиот гумен ѓон се прилагодува на површината и им обезбедува на вашите најмали стабилност додека ги прават своите први чекори.

Спецификации:

 • Горен дел: синтетичка кожа
 • Ѓон: трајна гума
 • Боја: сина, бела
 • Шифра на артикл: FZ3498
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Трчање
Бренд Reebok
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1 16 7
1.5 16.5 7.5
2 17 8
2.5 18 8.5
3 18.5 9
3.5 19 9.5
4 19.5 10
4.5 20 10.5
5 21 11
5.5 21.5 11.5
6 22 12
6.5 22.5 12.5
7 23.5 13
7.5 24 13.5
8 25 14
8.5 25.5 14.5
9 26 15
9.5 26.5 15.5
10 27 16

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FY4068
Облечете го вашиот мал спортист во удобни патики. Прилагодливата лепенка ги прицврстува...
1.192 ДЕН
Заштеда 20%
1.490 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FZ3308
Облечете го вашиот мал спортист во удобни патики. Прилагодливата лепенка ги прицврстува...
1.352 ДЕН
Заштеда 20%
1.690 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FY4362
Облечете го вашиот мал спортист во удобни патики. Прилагодливата лепенка ги прицврстува...
1.432 ДЕН
Заштеда 20%
1.790 ДЕН
Помош