Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CRAZYCHAOS SHADOW
CRAZYCHAOS SHADOW
CRAZYCHAOS SHADOW
CRAZYCHAOS SHADOW
CRAZYCHAOS SHADOW
CRAZYCHAOS SHADOW
CRAZYCHAOS SHADOW
CRAZYCHAOS SHADOW
CRAZYCHAOS SHADOW
CRAZYCHAOS SHADOW
Женски патики за трчање
Код на производ:
(FX8891)
adidas

CRAZYCHAOS SHADOW

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
5.588 ДЕН
Моментална Цена
5.588 ДЕН
Цена со попуст
3.912 ДЕН
Заштеда: 1.676 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3 35 1/2 21.5
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 29.3
 • 12- 48 29.7
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Излезете од вашата дневна рутина со женските патики аdidas CRAZYCHAOS. Без оглед како сте облечени, овој модел ќе ви го разбие секојдневието и ќе ги направи комбинациите модерни и урбани. Подетално

Излезете од вашата дневна рутина со женските патики аdidas CRAZYCHAOS.

Без оглед како сте облечени, овој модел ќе ви го разбие секојдневието и ќе ги направи комбинациите модерни и урбани.

Мешавината на материјали, слоеви и бои дава посебен печат на вашиот стил и ве издвојува од останатите.

Структурата на пената на средниот ѓон го олеснува притисокот и обезбедува секојдневна удобност и комфор.

Спецификации:

• Плиток профил

• Врзување

• Горен дел изработен од мешавина од кожа, мрежа и велур

• Гумен ѓон

• Пенестата структура во средниот ѓон го штити стапалото

• Материјал: кожа / синтетика

• Боја: црна / сива / бела

• Код на производ: FX8891

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3 35 1/2 21.5
3- 36 22.1
4 36 2/3 22.5
4- 37 1/3 22.9
5 38 23.3
5- 38 2/3 23.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6
7 40 2/3 25
7- 41 1/3 25.5
8 42 25.9
8- 42 2/3 26.3
9 43 1/3 26.7
9- 44 27.1
10 44 2/3 27.6
10- 45 1/3 28
11 46 28.4
11- 46 2/3 28.8
12 47 1/3 29.3
12- 48 29.7

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Излезете од вашата дневна рутина со женските патики аdidas CRAZYCHAOS.

Без оглед како сте облечени, овој модел ќе ви го разбие секојдневието и ќе ги направи комбинациите модерни и урбани.

Мешавината на материјали, слоеви и бои дава посебен печат на вашиот стил и ве издвојува од останатите.

Структурата на пената на средниот ѓон го олеснува притисокот и обезбедува секојдневна удобност и комфор.

Спецификации:

• Плиток профил

• Врзување

• Горен дел изработен од мешавина од кожа, мрежа и велур

• Гумен ѓон

• Пенестата структура во средниот ѓон го штити стапалото

• Материјал: кожа / синтетика

• Боја: црна / сива / бела

• Код на производ: FX8891

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3 35 1/2 21.5
3- 36 22.1
4 36 2/3 22.5
4- 37 1/3 22.9
5 38 23.3
5- 38 2/3 23.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6
7 40 2/3 25
7- 41 1/3 25.5
8 42 25.9
8- 42 2/3 26.3
9 43 1/3 26.7
9- 44 27.1
10 44 2/3 27.6
10- 45 1/3 28
11 46 28.4
11- 46 2/3 28.8
12 47 1/3 29.3
12- 48 29.7

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FX6700
adidas SUPERNOVA + W се женски патики за трчање кои нудат совршен комфор на подолги пат...
5.242 ДЕН
Заштеда 30%
7.488 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FX9149
adidas FUTUREFLOW се женски патики за секојдневно носење. Тие нудат голем комфор и стил...
3.212 ДЕН
Заштеда 30%
4.588 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FY0353
adidas SL20 SHOES се врвни женски патики за трчање. Тие се многу удобни и лесни и се в...
4.932 ДЕН
Заштеда 35%
7.588 ДЕН
Помош