Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

REEBOK ENERGYLUX 2.0
REEBOK ENERGYLUX 2.0
REEBOK ENERGYLUX 2.0
REEBOK ENERGYLUX 2.0
REEBOK ENERGYLUX 2.0
REEBOK ENERGYLUX 2.0
REEBOK ENERGYLUX 2.0
REEBOK ENERGYLUX 2.0
REEBOK ENERGYLUX 2.0
REEBOK ENERGYLUX 2.0
Машки патики за трчање
Код на производ:
(Q46235)
Reebok

REEBOK ENERGYLUX 2.0

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
2.790 ДЕН
Моментална Цена
2.790 ДЕН
Моментална Цена
2.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 50 33
 • 5.5 37 23,5
 • 6 38 24
 • 6.5 38.5 24.5
 • 7 39 25
 • 7.5 40 25.5
 • 8 40.5 26
 • 8.5 41 26.5
 • 9 42 27
 • 9.5 42.5 27.5
 • 10 43 28
 • 10.5 44 28.5
 • 11 44.5 29
 • 11.5 45 29.5
 • 12 45.5 30
 • 12.5 46 30.5
 • 13 47 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Чувствувајте се совршено пријатно во машките патики за трчање Reebok ENERGYLUX 2. Горниот дел е направен од мрежест материјал за подобар проток на воздух кој помага да ги одржувате нозете суви и ладни за време на интензивен тренинг. Подетално

Чувствувајте се совршено пријатно во машките патики за трчање Reebok ENERGYLUX 2.

Горниот дел е направен од мрежест материјал за подобар проток на воздух кој помага да ги одржувате нозете суви и ладни за време на интензивен тренинг.

Влошките во средниот ѓон овозможуваат удобност и леснотија, враќајќи ја енергијата секогаш при допир со површината.

Ѓонот е изработен од издржлива пена EVA која лесно се прилагодува на сите површини, обезбедувајќи рамнотежа и безбедност при трчање.   

Спецификации:

 • Плитки машки патики
 • Врзување
 • Горен дел со мрежа за подобар проток на воздух
 • MemoryTech влошка за поголема удобност
 • Технологија на средна подлога FuelFoam
 • Ѓон: EVA
 • Боја: Црна
 • Шифра на артикл: Q46235
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 49 32.5
15 50 33
5.5 37 23,5
6 38 24
6.5 38.5 24.5
7 39 25
7.5 40 25.5
8 40.5 26
8.5 41 26.5
9 42 27
9.5 42.5 27.5
10 43 28
10.5 44 28.5
11 44.5 29
11.5 45 29.5
12 45.5 30
12.5 46 30.5
13 47 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Чувствувајте се совршено пријатно во машките патики за трчање Reebok ENERGYLUX 2.

Горниот дел е направен од мрежест материјал за подобар проток на воздух кој помага да ги одржувате нозете суви и ладни за време на интензивен тренинг.

Влошките во средниот ѓон овозможуваат удобност и леснотија, враќајќи ја енергијата секогаш при допир со површината.

Ѓонот е изработен од издржлива пена EVA која лесно се прилагодува на сите површини, обезбедувајќи рамнотежа и безбедност при трчање.   

Спецификации:

 • Плитки машки патики
 • Врзување
 • Горен дел со мрежа за подобар проток на воздух
 • MemoryTech влошка за поголема удобност
 • Технологија на средна подлога FuelFoam
 • Ѓон: EVA
 • Боја: Црна
 • Шифра на артикл: Q46235
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 49 32.5
15 50 33
5.5 37 23,5
6 38 24
6.5 38.5 24.5
7 39 25
7.5 40 25.5
8 40.5 26
8.5 41 26.5
9 42 27
9.5 42.5 27.5
10 43 28
10.5 44 28.5
11 44.5 29
11.5 45 29.5
12 45.5 30
12.5 46 30.5
13 47 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FW9396
5.543 ДЕН
Заштеда 25%
7.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FY0813
Инспирирани од истражувањето на неоткриениот простор во вселената, патиките Reebok ZIG ...
3.743 ДЕН
Заштеда 25%
4.990 ДЕН
Помош