Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

REEBOK ROYAL GLIDE
REEBOK ROYAL GLIDE
REEBOK ROYAL GLIDE
REEBOK ROYAL GLIDE
REEBOK ROYAL GLIDE
REEBOK ROYAL GLIDE
REEBOK ROYAL GLIDE
REEBOK ROYAL GLIDE
REEBOK ROYAL GLIDE
REEBOK ROYAL GLIDE
Женски патики за трчање
Код на производ:
(FY5890)
Reebok

REEBOK ROYAL GLIDE

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
3.990 ДЕН
Моментална Цена
3.990 ДЕН
Цена со попуст
2.793 ДЕН
Заштеда: 1.197 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 33.5 20.5
 • 4 34 21
 • 4.5 34.5 21.5
 • 5 35 22
 • 5.5 35.5 22.5
 • 6 36 23
 • 6.5 37 23.5
 • 7 37.5 24
 • 7.5 38 24.5
 • 8 38.5 25
 • 8.5 39 25.5
 • 9 40 26
 • 9.5 40.5 26.5
 • 10 41 27
 • 10.5 42 27.5
 • 11 42.5 28
 • 11.5 43 28.5
 • 12 44 29
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Reebok ROYAL GLIDE RIPPLE CLIP се женски патики инспирирани од класичните модели на Reebok кои можат да се носат во секојдневни прилики. Нивниот дизајн се карактеризира со комбинација на едноставност и ретро стил. Подетално

Reebok ROYAL GLIDE RIPPLE CLIP се женски патики инспирирани од класичните модели на Reebok кои можат да се носат во секојдневни прилики.

Нивниот дизајн се карактеризира со комбинација на едноставност и ретро стил.

Тие се погодни за подолги прошетки благодарение на мекиот среден ѓон EVA, кој го олеснува притисокот врз стапалото.

Дополнителна удобност е обезбедена од влошката OrthoLite®, која лесно може да се отстрани по потреба.

Гумениот ѓон со текстура добро се прилагодува на површина, гарантирајќи издржливост и поголема отпорност на абење.

Надворешното пластично засилување на задниот дел од патиката овозможува подобра стабилност.

Овие женски патики се вистинскиот избор доколку барате удобна спортска класика која лесно ќе се вклопи во различни комбинации на облека.

Спецификации:

 • Женски патики - lifestyle
 • Плиток профил / врзување
 • Горен дел од синтетичка кожа
 • Гумен ѓон
 • Среден ѓон изработен од пена EVA
 • OrthoLite® влошка
 • Боја: Бела, Розова
 • Код на производ: FY5890
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3.5 33.5 20.5
4 34 21
4.5 34.5 21.5
5 35 22
5.5 35.5 22.5
6 36 23
6.5 37 23.5
7 37.5 24
7.5 38 24.5
8 38.5 25
8.5 39 25.5
9 40 26
9.5 40.5 26.5
10 41 27
10.5 42 27.5
11 42.5 28
11.5 43 28.5
12 44 29
13 13

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Reebok ROYAL GLIDE RIPPLE CLIP се женски патики инспирирани од класичните модели на Reebok кои можат да се носат во секојдневни прилики.

Нивниот дизајн се карактеризира со комбинација на едноставност и ретро стил.

Тие се погодни за подолги прошетки благодарение на мекиот среден ѓон EVA, кој го олеснува притисокот врз стапалото.

Дополнителна удобност е обезбедена од влошката OrthoLite®, која лесно може да се отстрани по потреба.

Гумениот ѓон со текстура добро се прилагодува на површина, гарантирајќи издржливост и поголема отпорност на абење.

Надворешното пластично засилување на задниот дел од патиката овозможува подобра стабилност.

Овие женски патики се вистинскиот избор доколку барате удобна спортска класика која лесно ќе се вклопи во различни комбинации на облека.

Спецификации:

 • Женски патики - lifestyle
 • Плиток профил / врзување
 • Горен дел од синтетичка кожа
 • Гумен ѓон
 • Среден ѓон изработен од пена EVA
 • OrthoLite® влошка
 • Боја: Бела, Розова
 • Код на производ: FY5890
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3.5 33.5 20.5
4 34 21
4.5 34.5 21.5
5 35 22
5.5 35.5 22.5
6 36 23
6.5 37 23.5
7 37.5 24
7.5 38 24.5
8 38.5 25
8.5 39 25.5
9 40 26
9.5 40.5 26.5
10 41 27
10.5 42 27.5
11 42.5 28
11.5 43 28.5
12 44 29
13 13

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош