Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

REEBOK LITE PLUS 2.0
REEBOK LITE PLUS 2.0
REEBOK LITE PLUS 2.0
REEBOK LITE PLUS 2.0
REEBOK LITE PLUS 2.0
REEBOK LITE PLUS 2.0
REEBOK LITE PLUS 2.0
REEBOK LITE PLUS 2.0
REEBOK LITE PLUS 2.0
REEBOK LITE PLUS 2.0
Патики за трчање за возрасни
Код на производ:
(FY4804)
Reebok

REEBOK LITE PLUS 2.0

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

 

Претходна цена
3.090 ДЕН
Моментална Цена
3.090 ДЕН
Цена со попуст
2.163 ДЕН
Заштеда: 927 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 50 33
 • 5.5 36.5 23.6
 • 6 37.5 24
 • 6.5 38.5 24.5
 • 7 39 25
 • 7.5 40 25.5
 • 8 40.5 26
 • 8.5 41 26.5
 • 9 42 27
 • 9.5 42.5 27.5
 • 10 43 28
 • 10.5 44 28.5
 • 11 44.5 29
 • 11.5 45 29
 • 12 45.5 29.5
 • 12.5 46 30.5
 • 13 47 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Започнете го денот со лесно џогирање, а потоа продолжете со вашата рутина во овие патики за трчање Reebok LITE PLUS 2. Лесни и многу удобни, овие патики се дизајнирани за сите вас кои трчате рекреативно. Подетално

Започнете го денот со лесно џогирање, а потоа продолжете со вашата рутина во овие патики за трчање Reebok LITE PLUS 2.

Лесни и многу удобни, овие патики се дизајнирани за сите вас кои трчате рекреативно.

Тие се карактеризираат со среден ѓон изработен од пена EVA која го олеснува притисокот при контакт со земјата, обезбедувајќи им на вашите нозе енергија и удобност.

Горниот дел е изработен од текстил засилен со синтетички слоеви на материјал, додека ѓонот е изработен од цврста, нелизгачка гума, која совршено се прилагодува на површината.

Спецификации:

 • Цел: трчање
 • Горен дел: текстил
 • Среден ѓон: пена EVA
 • Ѓон: гума која спречува лизгање
 • Боја: црна
 • Шифра на артикл: FY4804
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Трчање
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 49 32.5
15 50 33
5.5 36.5 23.6
6 37.5 24
6.5 38.5 24.5
7 39 25
7.5 40 25.5
8 40.5 26
8.5 41 26.5
9 42 27
9.5 42.5 27.5
10 43 28
10.5 44 28.5
11 44.5 29
11.5 45 29
12 45.5 29.5
12.5 46 30.5
13 47 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Започнете го денот со лесно џогирање, а потоа продолжете со вашата рутина во овие патики за трчање Reebok LITE PLUS 2.

Лесни и многу удобни, овие патики се дизајнирани за сите вас кои трчате рекреативно.

Тие се карактеризираат со среден ѓон изработен од пена EVA која го олеснува притисокот при контакт со земјата, обезбедувајќи им на вашите нозе енергија и удобност.

Горниот дел е изработен од текстил засилен со синтетички слоеви на материјал, додека ѓонот е изработен од цврста, нелизгачка гума, која совршено се прилагодува на површината.

Спецификации:

 • Цел: трчање
 • Горен дел: текстил
 • Среден ѓон: пена EVA
 • Ѓон: гума која спречува лизгање
 • Боја: црна
 • Шифра на артикл: FY4804
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Трчање
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 49 32.5
15 50 33
5.5 36.5 23.6
6 37.5 24
6.5 38.5 24.5
7 39 25
7.5 40 25.5
8 40.5 26
8.5 41 26.5
9 42 27
9.5 42.5 27.5
10 43 28
10.5 44 28.5
11 44.5 29
11.5 45 29
12 45.5 29.5
12.5 46 30.5
13 47 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FX2390
Патиките Reebok ROYAL HYPERIUM uniseks се инспирирани од традиционалниот стил и се идеа...
2.373 ДЕН
Заштеда 30%
3.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FX1710
Започнете го денот со лесно џогирање, а потоа продолжете со вашата рутина во овие патик...
2.163 ДЕН
Заштеда 30%
3.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FY4802
Започнете го денот со лесно џогирање, а потоа продолжете со вашата рутина во овие патик...
2.163 ДЕН
Заштеда 30%
3.090 ДЕН
Помош