Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE REACT MILER
NIKE REACT MILER
NIKE REACT MILER
NIKE REACT MILER
NIKE REACT MILER
NIKE REACT MILER
NIKE REACT MILER
NIKE REACT MILER
NIKE REACT MILER
NIKE REACT MILER
Машки патики за трчање
Код на производ:
(CW1777-013)
NIKE

NIKE REACT MILER

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Зачувајте во листата на желби
Nike REACT MILER се машки патики за трчање со совршено удобен и лесен дизајн. Направени со професионални перформанси, овие патики ви даваат сигурна стабилност на долги патеки. Издржливата и лесна пена Nike React во средниот ѓон обезбедува врвна удобност на секој изминат километар. Дизајнот околу петата овозможува исклучително меко и пријатно чувство на стапалото со во контакт со земјата. Средниот дел со засилувања, кои се интегрирани во системот за врзување, помага стапалото да биде фиксирано на патиката. Широкиот преден дел остава повеќе простор за непречено движење на прстите, особено на подолги растојанија. Гумениот ѓон добро се прилагодува на површината и е дополнително засилен во зоните со најголема изложеност на абење. Овие патики се засилени со дополнителни кожни слоеви кај прстите и цврсти рабови за долготраност. СПЕЦИФИКАЦИИ: • Nike React пена во средниот ѓон • Гумен ѓон • Засилување на средниот дел од стапалото • Рефлексивни детали • Боја: црна, бела, сина, црвена • Код на производ: CW1777-013 .
Подетално

Nike REACT MILER се машки патики за трчање со совршено удобен и лесен дизајн.

Направени со професионални перформанси, овие патики ви даваат сигурна стабилност на долги патеки.

Издржливата и лесна пена Nike React во средниот ѓон обезбедува врвна удобност на секој изминат километар.

Дизајнот околу петата овозможува исклучително меко и пријатно чувство на стапалото со во контакт со земјата.

Средниот дел со засилувања, кои се интегрирани во системот за врзување, помага стапалото да биде фиксирано на патиката.

Широкиот преден дел остава повеќе простор за непречено движење на прстите, особено на подолги растојанија.

Гумениот ѓон добро се прилагодува на површината и е дополнително засилен во зоните со најголема изложеност на абење.

Овие патики се засилени со дополнителни кожни слоеви кај прстите и цврсти рабови за долготраност.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Nike React пена во средниот ѓон

• Гумен ѓон

• Засилување на средниот дел од стапалото

• Рефлексивни детали

• Боја: црна, бела, сина, црвена

• Код на производ: CW1777-013

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 49 32.5
15 49.5 33
5.5 38 24
6 38.5 24
6.5 39 24.5
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12 46 30
12.5 47 30.5
13 47.5 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike REACT MILER се машки патики за трчање со совршено удобен и лесен дизајн.

Направени со професионални перформанси, овие патики ви даваат сигурна стабилност на долги патеки.

Издржливата и лесна пена Nike React во средниот ѓон обезбедува врвна удобност на секој изминат километар.

Дизајнот околу петата овозможува исклучително меко и пријатно чувство на стапалото со во контакт со земјата.

Средниот дел со засилувања, кои се интегрирани во системот за врзување, помага стапалото да биде фиксирано на патиката.

Широкиот преден дел остава повеќе простор за непречено движење на прстите, особено на подолги растојанија.

Гумениот ѓон добро се прилагодува на површината и е дополнително засилен во зоните со најголема изложеност на абење.

Овие патики се засилени со дополнителни кожни слоеви кај прстите и цврсти рабови за долготраност.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Nike React пена во средниот ѓон

• Гумен ѓон

• Засилување на средниот дел од стапалото

• Рефлексивни детали

• Боја: црна, бела, сина, црвена

• Код на производ: CW1777-013

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 49 32.5
15 49.5 33
5.5 38 24
6 38.5 24
6.5 39 24.5
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12 46 30
12.5 47 30.5
13 47.5 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CW7356-005
6.143 ДЕН
Заштеда 25%
8.190 ДЕН
Помош