Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ZIG KINETICA
ZIG KINETICA
ZIG KINETICA
ZIG KINETICA
ZIG KINETICA
ZIG KINETICA
ZIG KINETICA
ZIG KINETICA
ZIG KINETICA
ZIG KINETICA
Унисекс патики
Код на производ:
(FW5286)
Reebok

ZIG KINETICA

Претходна цена
7.390 ДЕН
Моментална Цена
7.390 ДЕН
Моментална Цена
7.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 3.5
 • 4 4
 • 4.5 4.5
 • 5 5
 • 5.5 5.5
 • 6 38
 • 6.5 38.5
 • 7 39
 • 7.5 40
 • 8 40.5
 • 8.5 41
 • 9 42
 • 9.5 42.5
 • 10 43
 • 10.5 44
 • 11 44.5
 • 11.5 45
 • 12 45.5
 • 13 47
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Концептот на енергијата беше инспирација за новите патики Zig Kinetica. Светлите и експлозивни бои дополнително го истакнаа нивниот изглед. Револуционерната технологија на амортизација ви дава посебно чувство и енергија за лесно да се движите напред. Подетално

Концептот на енергијата беше инспирација за новите патики Zig Kinetica. Светлите и експлозивни бои дополнително го истакнаа нивниот изглед. Револуционерната технологија на амортизација ви дава посебно чувство и енергија за лесно да се движите напред.

Спецификации:

 • Цел: трчање
 • Плиток профил / врзување
 • Боја: црна / сина / виолетова
 • Zig Kinetica
 • Материјал: синтетика / текстил
 • Шифра на артикл: FW5286
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Трчање
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
13

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Концептот на енергијата беше инспирација за новите патики Zig Kinetica. Светлите и експлозивни бои дополнително го истакнаа нивниот изглед. Револуционерната технологија на амортизација ви дава посебно чувство и енергија за лесно да се движите напред.

Спецификации:

 • Цел: трчање
 • Плиток профил / врзување
 • Боја: црна / сина / виолетова
 • Zig Kinetica
 • Материјал: синтетика / текстил
 • Шифра на артикл: FW5286
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Трчање
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
13

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош