Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

PRO BOOST GCA LOW
PRO BOOST GCA LOW
PRO BOOST GCA LOW
PRO BOOST GCA LOW
PRO BOOST GCA LOW
PRO BOOST GCA LOW
PRO BOOST GCA LOW
PRO BOOST GCA LOW
PRO BOOST GCA LOW
PRO BOOST GCA LOW
Патики за кошарка за возрасни
Код на производ:
(G58681)
adidas

PRO BOOST GCA LOW

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

 

Претходна цена
6.888 ДЕН
Моментална Цена
6.888 ДЕН
Цена со попуст
4.822 ДЕН
Заштеда: 2.066 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 27
 • 9 43 1/3 27.5
 • 9- 44 28
 • 10 44 2/3 28.5
 • 10- 45 1/3 29
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 29.3
 • 12- 12-
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas PRO BOOST LOW SHOES се унисекс кошаркарски патики направени за да ви дадат брзина и експлозивност на теренот. Подетално

adidas PRO BOOST LOW SHOES се унисекс кошаркарски патики направени за да ви дадат брзина и експлозивност на теренот.

Lightstrike технологијата во комбинација со Boost пена во средниот ѓон го апсорбира секој ваш чекор и скок и обезбедува неверојатна амортизација.

Горниот дел е изработен од перфорирана синтетика и нуди оптимален проток на воздух.

Уникатниот систем за врзување нуди супериорна стабилност и поддршка на вашата нога.

Гумениот ѓон добро се прилагодува на паркетот, како и на сите други површини, така што стабилноста и експлозивноста на теренот се загарантирани.

Носете adidas PRO BOOST LOW SHOES унисекс кошаркарски патики и водете го вашиот тим до победа.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Гумен ѓон

• Среден ѓон од пена Boost

• Технологија Lightstrike во средниот ѓон

• Синтетички горен дел

• Обложување со текстил

• Врзување

• Боја: црна

• Код на производ: G58681

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Кошарка
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14- 50 2/3 31.4
15 51 1/3 31.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6
7 40 2/3 25
7- 41 1/3 25.5
8 42 25.9
8- 42 2/3 27
9 43 1/3 27.5
9- 44 28
10 44 2/3 28.5
10- 45 1/3 29
11 46 28.4
11- 46 2/3 28.8
12 47 1/3 29.3
12- 12-
13 48 2/3 30.1
13- 49 1/3 30.5
14 50 31

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas PRO BOOST LOW SHOES се унисекс кошаркарски патики направени за да ви дадат брзина и експлозивност на теренот.

Lightstrike технологијата во комбинација со Boost пена во средниот ѓон го апсорбира секој ваш чекор и скок и обезбедува неверојатна амортизација.

Горниот дел е изработен од перфорирана синтетика и нуди оптимален проток на воздух.

Уникатниот систем за врзување нуди супериорна стабилност и поддршка на вашата нога.

Гумениот ѓон добро се прилагодува на паркетот, како и на сите други површини, така што стабилноста и експлозивноста на теренот се загарантирани.

Носете adidas PRO BOOST LOW SHOES унисекс кошаркарски патики и водете го вашиот тим до победа.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Гумен ѓон

• Среден ѓон од пена Boost

• Технологија Lightstrike во средниот ѓон

• Синтетички горен дел

• Обложување со текстил

• Врзување

• Боја: црна

• Код на производ: G58681

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Кошарка
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14- 50 2/3 31.4
15 51 1/3 31.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6
7 40 2/3 25
7- 41 1/3 25.5
8 42 25.9
8- 42 2/3 27
9 43 1/3 27.5
9- 44 28
10 44 2/3 28.5
10- 45 1/3 29
11 46 28.4
11- 46 2/3 28.8
12 47 1/3 29.3
12- 12-
13 48 2/3 30.1
13- 49 1/3 30.5
14 50 31

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FZ1070
adidas Harden Vol. 5 Futurenatural се унисекс кошаркарски патики инспирирани од NBA лег...
8.688 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FZ1069
Harden Stepback 2 се кошаркарски патики инспирирани од NBA легендата Џејмс Харден. Тие ...
5.588 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FZ1384
Harden Stepback 2 се кошаркарски патики инспирирани од NBA легендата Џејмс Харден. Тие...
5.588 ДЕН
Помош