Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

SUPERCOURT
SUPERCOURT
SUPERCOURT
SUPERCOURT
SUPERCOURT
SUPERCOURT
SUPERCOURT
SUPERCOURT
SUPERCOURT
SUPERCOURT
Машки патики
Код на производ:
(FU9730)
adidas

SUPERCOURT

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 30.5
 • 12- 48 29.7
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Зачувајте во листата на желби
Препознатливиот и автентичен стил на машките патики аdidas SUPERCOURT SHOES сега се надополнети со впечатливи детали. Класичниот изглед инспириран од тенисот, сега има попривлечен дизајн кој се прилагодува на урбаниот уличен стил. Подетално

Препознатливиот и автентичен стил на машките патики аdidas SUPERCOURT SHOES сега се надополнети со впечатливи детали.

Класичниот изглед инспириран од тенисот, сега има попривлечен дизајн кој се прилагодува на урбаниот уличен стил.

Горниот дел на патиките е со кожа, имаат текстилна постава и класична врвка. Овие патики ви даваат лежерен спортски изглед.

Трите линии и препознатливиот гумен ѓон даваат автентична ретро вибрација.

Спецификации:

 • Машки патики - lifestyle
 • Горен дел: кожа, синтетика
 • Ѓон: гума
 • Боја: Бела / Беж / Сина
 • Шифра на артикл: FU9730
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14- 50 2/3 31.4
15 51 1/3 31.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6
7 40 2/3 25
7- 41 1/3 25.5
8 42 25.9
8- 42 2/3 26.3
9 43 1/3 26.7
9- 44 27.1
10 44 2/3 27.6
10- 45 1/3 28
11 46 28.4
11- 46 2/3 28.8
12 47 1/3 30.5
12- 48 29.7
13 48 2/3 30.1
13- 49 1/3 30.5
14 50 31

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Препознатливиот и автентичен стил на машките патики аdidas SUPERCOURT SHOES сега се надополнети со впечатливи детали.

Класичниот изглед инспириран од тенисот, сега има попривлечен дизајн кој се прилагодува на урбаниот уличен стил.

Горниот дел на патиките е со кожа, имаат текстилна постава и класична врвка. Овие патики ви даваат лежерен спортски изглед.

Трите линии и препознатливиот гумен ѓон даваат автентична ретро вибрација.

Спецификации:

 • Машки патики - lifestyle
 • Горен дел: кожа, синтетика
 • Ѓон: гума
 • Боја: Бела / Беж / Сина
 • Шифра на артикл: FU9730
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14- 50 2/3 31.4
15 51 1/3 31.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6
7 40 2/3 25
7- 41 1/3 25.5
8 42 25.9
8- 42 2/3 26.3
9 43 1/3 26.7
9- 44 27.1
10 44 2/3 27.6
10- 45 1/3 28
11 46 28.4
11- 46 2/3 28.8
12 47 1/3 30.5
12- 48 29.7
13 48 2/3 30.1
13- 49 1/3 30.5
14 50 31

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FU8317
6.950 ДЕН
Заштеда 20%
8.688 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики B43814
Автентичните патики „Т“ се појавуваат насекаде, од теренот до тротоарите. Г...
2.397 ДЕН
Заштеда 35%
3.688 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики EG3840
Шетајте по улиците во класичен спортски стил од 70-тите години. Овие патики го модерниз...
2.573 ДЕН
Заштеда 40%
4.288 ДЕН
Помош