Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

UMBRO TOCCO PRO FG
UMBRO TOCCO PRO FG
UMBRO TOCCO PRO FG
UMBRO TOCCO PRO FG
UMBRO TOCCO PRO FG
UMBRO TOCCO PRO FG
UMBRO TOCCO PRO FG
UMBRO TOCCO PRO FG
UMBRO TOCCO PRO FG
UMBRO TOCCO PRO FG
Машки копачки
Код на производ:
(81650U-JLQ)
UMBRO

UMBRO TOCCO PRO FG

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
9.890 ДЕН
Моментална Цена
9.890 ДЕН
Цена со попуст
7.911 ДЕН
Заштеда: 1.979 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 *
 • 15 *
 • 5.5 5.5
 • 6 6
 • 6.5 6.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 41.5 26.5
 • 9 42 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 46.5 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Копачки
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд UMBRO
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5
15
5.5 5.5
6 6
6.5 6.5
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 41.5 26.5
9 42 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12 46 30
12.5 46.5 30.5
13 47.5 31
13.5 48 31
14 48.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Копачки
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд UMBRO
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5
15
5.5 5.5
6 6
6.5 6.5
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 41.5 26.5
9 42 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12 46 30
12.5 46.5 30.5
13 47.5 31
13.5 48 31
14 48.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Копачки 81699U-KDR
1.743 ДЕН
Заштеда 30%
2.490 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Копачки 81682U-KDR
7.911 ДЕН
Заштеда 20%
9.890 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Копачки 81544U-JC6
1.614 ДЕН
Заштеда 40%
2.690 ДЕН
Помош