Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CONVERSE ALL-COURT
CONVERSE ALL-COURT
CONVERSE ALL-COURT
CONVERSE ALL-COURT
Машки патики
Код на производ:
(170251C)
CONVERSE

CONVERSE ALL-COURT

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
3.590 ДЕН
Моментална Цена
3.590 ДЕН
Цена со попуст
2.513 ДЕН
Заштеда: 1.077 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 *
 • 15 *
 • 5.5 5.5
 • 6
 • 6.5 39 24,5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25,5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26,5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27,5
 • 10 44 28.5
 • 10.5 44.5 29.5
 • 11 45 30
 • 11.5 46 30
 • 12 46.5 30.5
 • 12.5 47 31
 • 13 47.5 31.5
 • 13.5 *
 • 14 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд CONVERSE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5
15
5.5 5.5
6
6.5 39 24,5
7 40 25
7.5 40.5 25,5
8 41 26
8.5 42 26,5
9 42.5 27
9.5 43 27,5
10 44 28.5
10.5 44.5 29.5
11 45 30
11.5 46 30
12 46.5 30.5
12.5 47 31
13 47.5 31.5
13.5
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд CONVERSE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5
15
5.5 5.5
6
6.5 39 24,5
7 40 25
7.5 40.5 25,5
8 41 26
8.5 42 26,5
9 42.5 27
9.5 43 27,5
10 44 28.5
10.5 44.5 29.5
11 45 30
11.5 46 30
12 46.5 30.5
12.5 47 31
13 47.5 31.5
13.5
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 167009C
2.163 ДЕН
Заштеда 30%
3.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 160481C
3.003 ДЕН
Заштеда 30%
4.290 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 160480C
3.003 ДЕН
Заштеда 30%
4.290 ДЕН
Помош