Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

SOLAR GLIDE ST 3 M
SOLAR GLIDE ST 3 M
SOLAR GLIDE ST 3 M
SOLAR GLIDE ST 3 M
SOLAR GLIDE ST 3 M
SOLAR GLIDE ST 3 M
SOLAR GLIDE ST 3 M
SOLAR GLIDE ST 3 M
SOLAR GLIDE ST 3 M
SOLAR GLIDE ST 3 M
SOLAR GLIDE ST 3 M
SOLAR GLIDE ST 3 M
Машки патики за трчање
Код на производ:
(FW1005)
adidas

SOLAR GLIDE ST 3 M

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
8.688 ДЕН
Моментална Цена
8.688 ДЕН
Цена со попуст
6.516 ДЕН
Заштеда: 2.172 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 30.5
 • 12- 48 29.7
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машки патики за трчање adidas SOLARGLIDE ST се дизајнирани за тркачи кои сакаат да ја зголемат својата километража и издржливост на патеката. Главната предност на овие патики е стабилноста што ја нудат додека трчате, што е крајно неопходно ако трчате во различни временски услови и на разни површини. Подетално

Машки патики за трчање adidas SOLARGLIDE ST се дизајнирани за тркачи кои сакаат да ја зголемат својата километража и издржливост на патеката.

Главната предност на овие патики е стабилноста што ја нудат додека трчате, што е крајно неопходно ако трчате во различни временски услови и на разни површини.

Поддршката што веднаш ќе ја почувствувате е обезбедена од горниот дел и технологијата Stable Frame која се обвиткува околу ногата.

Доколку сакате да ја продолжите вашата дневна рутина и да ги подобрите резултатите, носете ги машките патики за трчање Adidas SOLARGLIDE ST.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Гумен ѓон
 • Boost пена во средниот ѓон
 • Горниот дел е изработен од материјал од мрежа
 • Врзување
 • Тежина: 290гр
 • Боја: црна
 • Код на производ: FW1005
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14- 50 2/3 31.4
15 51 1/3 31.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6
7 40 2/3 25
7- 41 1/3 25.5
8 42 25.9
8- 42 2/3 26.3
9 43 1/3 26.7
9- 44 27.1
10 44 2/3 27.6
10- 45 1/3 28
11 46 28.4
11- 46 2/3 28.8
12 47 1/3 30.5
12- 48 29.7
13 48 2/3 30.1
13- 49 1/3 30.5
14 50 31

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Машки патики за трчање adidas SOLARGLIDE ST се дизајнирани за тркачи кои сакаат да ја зголемат својата километража и издржливост на патеката.

Главната предност на овие патики е стабилноста што ја нудат додека трчате, што е крајно неопходно ако трчате во различни временски услови и на разни површини.

Поддршката што веднаш ќе ја почувствувате е обезбедена од горниот дел и технологијата Stable Frame која се обвиткува околу ногата.

Доколку сакате да ја продолжите вашата дневна рутина и да ги подобрите резултатите, носете ги машките патики за трчање Adidas SOLARGLIDE ST.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Гумен ѓон
 • Boost пена во средниот ѓон
 • Горниот дел е изработен од материјал од мрежа
 • Врзување
 • Тежина: 290гр
 • Боја: црна
 • Код на производ: FW1005
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14- 50 2/3 31.4
15 51 1/3 31.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6
7 40 2/3 25
7- 41 1/3 25.5
8 42 25.9
8- 42 2/3 26.3
9 43 1/3 26.7
9- 44 27.1
10 44 2/3 27.6
10- 45 1/3 28
11 46 28.4
11- 46 2/3 28.8
12 47 1/3 30.5
12- 48 29.7
13 48 2/3 30.1
13- 49 1/3 30.5
14 50 31

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош