Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

D.O.N. ISSUE 2 J
D.O.N. ISSUE 2 J
D.O.N. ISSUE 2 J
D.O.N. ISSUE 2 J
D.O.N. ISSUE 2 J
D.O.N. ISSUE 2 J
D.O.N. ISSUE 2 J
D.O.N. ISSUE 2 J
D.O.N. ISSUE 2 J
D.O.N. ISSUE 2 J
Детски патики
Код на производ:
(FZ1425)
adidas

D.O.N. ISSUE 2 J

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
4.888 ДЕН
Моментална Цена
4.888 ДЕН
Моментална Цена
4.888 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10K *
 • 10-K *
 • 11K *
 • 11-K *
 • 12K *
 • 12-K *
 • 13K *
 • 13-K *
 • 1 *
 • 1- *
 • 2 *
 • 2- *
 • 3 *
 • 3- *
 • 4 *
 • 4- *
 • 5 *
 • 5- *
 • 6 *
 • 6- *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas D. O. N. Issue 2 J се детски кошаркарски патики потпишани од Мишел Донован. Лесниот  горен дел со мрежа цврсто ја обвиткува ногата и обезбедува многу удобност. Подетално

adidas D. O. N. Issue 2 J се детски кошаркарски патики потпишани од Мишел Донован.

Лесниот  горен дел со мрежа цврсто ја обвиткува ногата и обезбедува многу удобност.

Флексибилната средна подлога се витка природно, давајќи поддршка и амортизација.

Гумениот ѓон обезбедува стабилност при контакт со површината.

Спецификации:

 • Лесна мрежа
 • Bounce среден ѓон
 • Гумен ѓон
 • Боја: зелена, розова, виолетова
 • Код на производ: FZ1425
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Kids
Намена Кошарка
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas D. O. N. Issue 2 J се детски кошаркарски патики потпишани од Мишел Донован.

Лесниот  горен дел со мрежа цврсто ја обвиткува ногата и обезбедува многу удобност.

Флексибилната средна подлога се витка природно, давајќи поддршка и амортизација.

Гумениот ѓон обезбедува стабилност при контакт со површината.

Спецификации:

 • Лесна мрежа
 • Bounce среден ѓон
 • Гумен ѓон
 • Боја: зелена, розова, виолетова
 • Код на производ: FZ1425
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Kids
Намена Кошарка
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош