Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NITE JOGGER W
NITE JOGGER W
NITE JOGGER W
NITE JOGGER W
NITE JOGGER W
NITE JOGGER W
NITE JOGGER W
NITE JOGGER W
NITE JOGGER W
NITE JOGGER W
Женски патики
Код на производ:
(FV4138)
adidas

NITE JOGGER W

Претходна цена
8.088 ДЕН
Моментална Цена
8.088 ДЕН
Моментална Цена
8.088 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10K 10K
 • 11K 11K
 • 11-K 11-K
 • 12K 12K
 • 12-K 12-K
 • 13-K 13-K
 • 1 33
 • 2 34
 • 2- 2-
 • 3 35.5
 • 3- 36
 • 4 36.5
 • 4- 37.5
 • 5 38
 • 5- 38.5
 • 6 39.5
 • 6- 40
 • 7 40.5
 • 7- 41.5
 • 8 42
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas NITE JOGGER W се женски патики. Инспириран од класиците за трчање од 1980 година Nite Jogger ја живее својата приказна веќе 40 години. Сега има нов изглед и нова удобна димензија. Подетално

adidas NITE JOGGER W се женски патики.

Инспириран од класиците за трчање од 1980 година Nite Jogger ја живее својата приказна веќе 40 години.

Сега има нов изглед и нова удобна димензија.

Неверојатно лесни, овие патики ви даваат исклучителна удобност.

Легендарните три adidas ленти и рефлектирачките деталите даваат легендарен дизајн кој сигурно ќе ве издвои од толпата.

Горниот дел од патиките е изработен од кожа, синтетика и текстил.

Неговата мрежаста текстура обезбедува оптимална циркулација на воздухот.

Boost технологија ви дава удобност што отсекогаш сте ја посакувале.

Гумениот ѓон воодушевува со својот изглед и добро се прилагодува на разни подлоги.

Златната боја и металните детали даваат уникатен стил и линија на луксуз.

Нека улиците го чувствуваат ритамот на чекорите во вашите Nite Jogger патики.

Ќе видите колку е посебно и моќно тоа чувство.

СПЕЦИФИКАЦИЈА НА ПРОИЗВОДОТ:

 • Горен дел: кожа, синтетика, текстил
 • Гумен ѓон и Boost технологија
 • Врзување со врвки
 • Прикажана боја: Бела, златна
 • Код на производ: FV413
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
10K
11K
11-K
12K
12-K
13-K
1
2
2-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas NITE JOGGER W се женски патики.

Инспириран од класиците за трчање од 1980 година Nite Jogger ја живее својата приказна веќе 40 години.

Сега има нов изглед и нова удобна димензија.

Неверојатно лесни, овие патики ви даваат исклучителна удобност.

Легендарните три adidas ленти и рефлектирачките деталите даваат легендарен дизајн кој сигурно ќе ве издвои од толпата.

Горниот дел од патиките е изработен од кожа, синтетика и текстил.

Неговата мрежаста текстура обезбедува оптимална циркулација на воздухот.

Boost технологија ви дава удобност што отсекогаш сте ја посакувале.

Гумениот ѓон воодушевува со својот изглед и добро се прилагодува на разни подлоги.

Златната боја и металните детали даваат уникатен стил и линија на луксуз.

Нека улиците го чувствуваат ритамот на чекорите во вашите Nite Jogger патики.

Ќе видите колку е посебно и моќно тоа чувство.

СПЕЦИФИКАЦИЈА НА ПРОИЗВОДОТ:

 • Горен дел: кожа, синтетика, текстил
 • Гумен ѓон и Boost технологија
 • Врзување со врвки
 • Прикажана боја: Бела, златна
 • Код на производ: FV413
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
10K
11K
11-K
12K
12-K
13-K
1
2
2-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FV8358
adidas ULTRABOOST 20 W се женски патики за трчање кои ви нудат крајна удобност. Облечет...
11.188 ДЕН
Помош