Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ADIZERO BOSTON 9 M
ADIZERO BOSTON 9 M
ADIZERO BOSTON 9 M
ADIZERO BOSTON 9 M
ADIZERO BOSTON 9 M
ADIZERO BOSTON 9 M
ADIZERO BOSTON 9 M
ADIZERO BOSTON 9 M
ADIZERO BOSTON 9 M
ADIZERO BOSTON 9 M
Машки патики за трчање
Код на производ:
(FY0343)
adidas

ADIZERO BOSTON 9 M

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
8.688 ДЕН
Моментална Цена
8.688 ДЕН
Моментална Цена
8.688 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 14-
 • 15 15
 • 6 39.5
 • 6- 40
 • 7 40.5
 • 7- 41.5
 • 8 42
 • 8- 42.5
 • 9 43.5
 • 9- 44
 • 10 44.5
 • 10- 45.5
 • 11 46
 • 11- 46.5
 • 12 47.5
 • 12- 48 31
 • 13 48.5
 • 13- 49.5
 • 14 50
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машките патики adidas ADIZERO BOSTON 9 W имаат технологија Boost во средниот ѓон што ви помага да ја ослободите целата енергија додека трчате. Овие патики се создадени за сите оние кои сакаат да го извлечат најдоброто од себе. Горниот дел е изработен од мрежест материјал кој нема рабови и се прилепува удобно на вашата нога. Гумениот ѓон е направен од Continental гума и не дозволува ногата да ви се лизга. Спецификации: Боја: црна, бела, зелена Гумен ѓон Continental Celermesh горен дел Тежина: 239гр Boost технологијата во средниот ѓон Код на производ: FY0343 .
Подетално

Машките патики adidas ADIZERO BOSTON 9 W имаат технологија Boost во средниот ѓон што ви помага да ја ослободите целата енергија додека трчате.

Овие патики се создадени за сите оние кои сакаат да го извлечат најдоброто од себе.

Горниот дел е изработен од мрежест материјал кој нема рабови и се прилепува удобно на вашата нога.

Гумениот ѓон е направен од Continental гума и не дозволува ногата да ви се лизга.

Спецификации:

 • Боја: црна, бела, зелена
 • Гумен ѓон Continental
 • Celermesh горен дел
 • Тежина: 239гр
 • Boost технологијата во средниот ѓон
 • Код на производ: FY0343
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
11-
12
12- 48 31
13
13-
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Машките патики adidas ADIZERO BOSTON 9 W имаат технологија Boost во средниот ѓон што ви помага да ја ослободите целата енергија додека трчате.

Овие патики се создадени за сите оние кои сакаат да го извлечат најдоброто од себе.

Горниот дел е изработен од мрежест материјал кој нема рабови и се прилепува удобно на вашата нога.

Гумениот ѓон е направен од Continental гума и не дозволува ногата да ви се лизга.

Спецификации:

 • Боја: црна, бела, зелена
 • Гумен ѓон Continental
 • Celermesh горен дел
 • Тежина: 239гр
 • Boost технологијата во средниот ѓон
 • Код на производ: FY0343
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
11-
12
12- 48 31
13
13-
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош