Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE AIR MAX 270 REACT BG
NIKE AIR MAX 270 REACT BG
NIKE AIR MAX 270 REACT BG
NIKE AIR MAX 270 REACT BG
NIKE AIR MAX 270 REACT BG
NIKE AIR MAX 270 REACT BG
NIKE AIR MAX 270 REACT BG
NIKE AIR MAX 270 REACT BG
NIKE AIR MAX 270 REACT BG
NIKE AIR MAX 270 REACT BG
Машки патики
Код на производ:
(BQ0103-011)
NIKE

NIKE AIR MAX 270 REACT BG

Претходна цена
8.990 ДЕН
Моментална Цена
8.990 ДЕН
Моментална Цена
8.990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10\.C 27,5
 • 11C 28
 • 11\.C 28,5
 • 12C 29,5
 • 12\.C 30
 • 13C 31
 • 13\.C 31,5
 • 1Y 32
 • 1.5Y 33
 • 2Y 33,5
 • 2.5Y 34
 • 3Y 35
 • 3.5Y 35.5
 • 4Y 36
 • 4.5Y 36.5
 • 5Y 37,5
 • 5.5Y 38
 • 6Y 38,5
 • 6.5Y 39
 • 7Y 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Air Max 270 React BG се патики со исклучително лесен и удобен дизајн. Комбинацијата од пена и воздушната единица Air Max 270 на петицата дава голема удобност на секој чекор. Подетално

Nike Air Max 270 React BG се патики со исклучително лесен и удобен дизајн.

Комбинацијата од пена и воздушната единица Air Max 270 на петицата дава голема удобност на секој чекор.

Nike React пената во средниот ѓон го намалува притисокот на стапалата, обезбедувајќи енергија и флексибилна поддршка при движење.

Мрежата во горниот дел е лесна и овозможува постојана вентилација, така што стапалата остануваат суви и удобни.

Делот кај прстите е дополнително засилен, петицата е удобно покриена со пена, а гумениот ѓон е издржлив, стабилен и добро се прилагодува на површината.

Спецификации:

 • Горен дел: текстил, синтетика
 • Среден ѓон: Nike React пена
 • Ѓон: гума
 • Боја: бела, сива, црвена, црна
 • Шифра на артикл: BQ0103-01
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10"C
11C
11"C
12C
12"C
13C
13"C
1Y
1"Y
2Y
2"Y
3Y
3"Y
4Y
4"Y
5Y
5"Y
6Y
6"Y
7Y

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Air Max 270 React BG се патики со исклучително лесен и удобен дизајн.

Комбинацијата од пена и воздушната единица Air Max 270 на петицата дава голема удобност на секој чекор.

Nike React пената во средниот ѓон го намалува притисокот на стапалата, обезбедувајќи енергија и флексибилна поддршка при движење.

Мрежата во горниот дел е лесна и овозможува постојана вентилација, така што стапалата остануваат суви и удобни.

Делот кај прстите е дополнително засилен, петицата е удобно покриена со пена, а гумениот ѓон е издржлив, стабилен и добро се прилагодува на површината.

Спецификации:

 • Горен дел: текстил, синтетика
 • Среден ѓон: Nike React пена
 • Ѓон: гума
 • Боја: бела, сива, црвена, црна
 • Шифра на артикл: BQ0103-01
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10"C
11C
11"C
12C
12"C
13C
13"C
1Y
1"Y
2Y
2"Y
3Y
3"Y
4Y
4"Y
5Y
5"Y
6Y
6"Y
7Y

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош