Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEMEZIZ .4 FXG
NEMEZIZ .4 FXG
NEMEZIZ .4 FXG
NEMEZIZ .4 FXG
NEMEZIZ .4 FXG
NEMEZIZ .4 FXG
NEMEZIZ .4 FXG
NEMEZIZ .4 FXG
NEMEZIZ .4 FXG
NEMEZIZ .4 FXG
Патики за фудбал
Код на производ:
(FW7408)
adidas

NEMEZIZ .4 FXG

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
3.088 ДЕН
Моментална Цена
3.088 ДЕН
Моментална Цена
3.088 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 14-
 • 15 15
 • 6 39.5
 • 6- 40
 • 7 40.5
 • 7- 41.5
 • 8 42
 • 8- 42.5
 • 9 43.5
 • 9- 44
 • 10 44.5
 • 10- 45.5
 • 11 46
 • 11- 46.5
 • 12 47.5
 • 12- 48 31
 • 13 48.5
 • 13- 49.5
 • 14 50
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas NEMEZIZ .4 FxG се фудбалски патики дизајнирани за играње на терени со природна трева и вештачка трева. Тие се многу удобни и лесни. Подетално

adidas NEMEZIZ .4 FxG се фудбалски патики дизајнирани за играње на терени со природна трева и вештачка трева.

Тие се многу удобни и лесни.

Во нив ќе бидете подготвени за екстремна агилност.

Лесно забрзување и максимална брзина на теренот, тоа е целта.

Мекиот, синтетички горен дел се прилагодува на вашата нога.

Впечатливиот дизајн е создаден за впечатлива игра.

Во овие фудбалски патики ќе го водите вашиот тим до победа.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Горен дел: синтетика, текстил

• Прикажана боја: Multikolor

• Шифра на артикл: FW7408

Карактеристика Вредност
Категорија Копачки
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
11-
12
12- 48 31
13
13-
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas NEMEZIZ .4 FxG се фудбалски патики дизајнирани за играње на терени со природна трева и вештачка трева.

Тие се многу удобни и лесни.

Во нив ќе бидете подготвени за екстремна агилност.

Лесно забрзување и максимална брзина на теренот, тоа е целта.

Мекиот, синтетички горен дел се прилагодува на вашата нога.

Впечатливиот дизајн е создаден за впечатлива игра.

Во овие фудбалски патики ќе го водите вашиот тим до победа.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Горен дел: синтетика, текстил

• Прикажана боја: Multikolor

• Шифра на артикл: FW7408

Карактеристика Вредност
Категорија Копачки
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
11-
12
12- 48 31
13
13-
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas NEMEZIZ .3 FIRM GROUND BOOTS се флексибилни машки фудбалски патики наменети за ж...
4.988 ДЕН
Помош