Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

VAPOR 14 CLUB FG/MG
VAPOR 14 CLUB FG/MG
VAPOR 14 CLUB FG/MG
VAPOR 14 CLUB FG/MG
VAPOR 14 CLUB FG/MG
VAPOR 14 CLUB FG/MG
VAPOR 14 CLUB FG/MG
VAPOR 14 CLUB FG/MG
Копачки за возрасни
Код на производ:
(CU5692-600)
NIKE

VAPOR 14 CLUB FG/MG

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална Цена
3.790 ДЕН
Цена со попуст
3.032 ДЕН
Заштеда: 758 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
NIKE VAPOR 14 CLUB FG/MG копачките за различни терени ви даваат брзина благодарение на специјално дизајнираните крампони за брзо движење и нагло запирање. Подетално

NIKE VAPOR 14 CLUB FG/MG копачките за различни терени ви даваат брзина благодарение на специјално дизајнираните крампони за брзо движење и нагло запирање.

Текстурата на флексибилниот горен дел ви овозможува прецизна контрола при дриблинг со поголема брзина.

Горниот дел е направен од синтетичка кожа, што им дава издржливост на овие патики и го прави одржувањето полесно.

Удобната постава се обвиткува околу вашето стапало.

Овие фудбалски патики ќе ви помогнат да ги освоите противниците.

Спецификации:

 • Може да ги користите на природни или синтетички површини
 • Врзување
 • Горен дел изработен од издржлива синтетика, лесна за одржување
 • Мек внатрешен ѓон
 • Боја: црвена
 • Код на производ: CU5692-600
Карактеристика Вредност
Категорија Копачки
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 49 32.5
15 49.5 33
5.5 38 24
6 38.5 24
6.5 39 24.5
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12 46 30
12.5 47 30.5
13 47.5 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara

NIKE VAPOR 14 CLUB FG/MG копачките за различни терени ви даваат брзина благодарение на специјално дизајнираните крампони за брзо движење и нагло запирање.

Текстурата на флексибилниот горен дел ви овозможува прецизна контрола при дриблинг со поголема брзина.

Горниот дел е направен од синтетичка кожа, што им дава издржливост на овие патики и го прави одржувањето полесно.

Удобната постава се обвиткува околу вашето стапало.

Овие фудбалски патики ќе ви помогнат да ги освоите противниците.

Спецификации:

 • Може да ги користите на природни или синтетички површини
 • Врзување
 • Горен дел изработен од издржлива синтетика, лесна за одржување
 • Мек внатрешен ѓон
 • Боја: црвена
 • Код на производ: CU5692-600
Карактеристика Вредност
Категорија Копачки
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 49 32.5
15 49.5 33
5.5 38 24
6 38.5 24
6.5 39 24.5
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12 46 30
12.5 47 30.5
13 47.5 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Копачки CW6672-400
Фудбалските копачки Nike Phantom GT CLUB DF FG/MG за природни површини се направени за ...
3.368 ДЕН
Заштеда 25%
4.490 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Копачки AT6107-030
Nike Tiempo Legend 8 Club MG се унисекс фудбалски патики кои ќе ви овозможат да го дост...
2.373 ДЕН
Заштеда 30%
3.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Копачки AT5293-030
Nike LEGEND 8 ELITE FG се унисекс фудбалски патики кои ќе ви овозможат да го достигнете...
11.318 ДЕН
Заштеда 25%
15.090 ДЕН
Помош