Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

REEBOK RUNNER 4.0
REEBOK RUNNER 4.0
REEBOK RUNNER 4.0
REEBOK RUNNER 4.0
REEBOK RUNNER 4.0
REEBOK RUNNER 4.0
REEBOK RUNNER 4.0
REEBOK RUNNER 4.0
REEBOK RUNNER 4.0
REEBOK RUNNER 4.0
Машки патики за трчање
Код на производ:
(S23646)
Reebok

REEBOK RUNNER 4.0

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

 

Претходна цена
3.090 ДЕН
Моментална Цена
3.090 ДЕН
Цена со попуст
2.163 ДЕН
Заштеда: 927 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 50 33
 • 5.5 37 23,5
 • 6 38 24
 • 6.5 38.5 24.5
 • 7 39 25
 • 7.5 40 25.5
 • 8 40.5 26
 • 8.5 41 26.5
 • 9 42 27
 • 9.5 42.5 27.5
 • 10 43 28
 • 10.5 44 28.5
 • 11 44.5 29
 • 11.5 45 29.5
 • 12 45.5 30
 • 12.5 46 30.5
 • 13 47 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Пронајдете ја вашата комфорна зона во овие патики за трчање Reebok RUNNER 4.0. Наменети да ви помогнат да ја совладате вашата дневна рутина за трчање, овие патики комбинираат врвни материјали. Подетално

Пронајдете ја вашата комфорна зона во овие патики за трчање Reebok RUNNER 4.0.

Наменети да ви помогнат да ја совладате вашата дневна рутина за трчање, овие патики комбинираат врвни материјали.

Тие имаат мрежа на горниот дел, со клучни зони на поддршка, што им овозможува на нозете слободно да дишат.

Средниот ѓон изработен од пена EVA и влошката MemoryTech апсорбираат притисок во контакт со површината, обезбедувајќи удобност на секој чекор.

Гумениот ѓон обезбедува стабилност и издржливост.

Спецификации:

 • Патики за секојдневно трчање
 • Горен дел: мрежа за циркулација на воздух
 • Среден ѓон: пена EVA
 • MemoryTech влошка
 • Ѓон: гума
 • Боја: црна, бела, црвена
 • Шифра на артикл: S23646
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 49 32.5
15 50 33
5.5 37 23,5
6 38 24
6.5 38.5 24.5
7 39 25
7.5 40 25.5
8 40.5 26
8.5 41 26.5
9 42 27
9.5 42.5 27.5
10 43 28
10.5 44 28.5
11 44.5 29
11.5 45 29.5
12 45.5 30
12.5 46 30.5
13 47 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Пронајдете ја вашата комфорна зона во овие патики за трчање Reebok RUNNER 4.0.

Наменети да ви помогнат да ја совладате вашата дневна рутина за трчање, овие патики комбинираат врвни материјали.

Тие имаат мрежа на горниот дел, со клучни зони на поддршка, што им овозможува на нозете слободно да дишат.

Средниот ѓон изработен од пена EVA и влошката MemoryTech апсорбираат притисок во контакт со површината, обезбедувајќи удобност на секој чекор.

Гумениот ѓон обезбедува стабилност и издржливост.

Спецификации:

 • Патики за секојдневно трчање
 • Горен дел: мрежа за циркулација на воздух
 • Среден ѓон: пена EVA
 • MemoryTech влошка
 • Ѓон: гума
 • Боја: црна, бела, црвена
 • Шифра на артикл: S23646
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 49 32.5
15 50 33
5.5 37 23,5
6 38 24
6.5 38.5 24.5
7 39 25
7.5 40 25.5
8 40.5 26
8.5 41 26.5
9 42 27
9.5 42.5 27.5
10 43 28
10.5 44 28.5
11 44.5 29
11.5 45 29.5
12 45.5 30
12.5 46 30.5
13 47 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош