Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

LEGEND 8 ELITE FG
LEGEND 8 ELITE FG
LEGEND 8 ELITE FG
LEGEND 8 ELITE FG
LEGEND 8 ELITE FG
LEGEND 8 ELITE FG
LEGEND 8 ELITE FG
LEGEND 8 ELITE FG
LEGEND 8 ELITE FG
LEGEND 8 ELITE FG
Копачки за возрасни
Код на производ:
(AT5293-030)
NIKE

LEGEND 8 ELITE FG

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

 

Претходна цена
15.090 ДЕН
Моментална Цена
15.090 ДЕН
Цена со попуст
11.318 ДЕН
Заштеда: 3.772 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike LEGEND 8 ELITE FG се унисекс фудбалски патики кои ќе ви овозможат да го достигнете својот целосен потенцијал. Горниот дел од патиката лесно се прилагодува на ногата и овозможува максимална контрола над топката. Подетално

Nike LEGEND 8 ELITE FG се унисекс фудбалски патики кои ќе ви овозможат да го достигнете својот целосен потенцијал.

Горниот дел од патиката лесно се прилагодува на ногата и овозможува максимална контрола над топката.

Крампоните се дизајнирани да ви дадат максимална подвижност и агилност на теренот.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Боја: бела, зелена

• TPU крампони

• Обложување од текстил

• Код на производ: AT5293-030

Карактеристика Вредност
Категорија Копачки
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 49 32.5
15 49.5 33
5.5 38 24
6 38.5 24
6.5 39 24.5
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12 46 30
12.5 47 30.5
13 47.5 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike LEGEND 8 ELITE FG се унисекс фудбалски патики кои ќе ви овозможат да го достигнете својот целосен потенцијал.

Горниот дел од патиката лесно се прилагодува на ногата и овозможува максимална контрола над топката.

Крампоните се дизајнирани да ви дадат максимална подвижност и агилност на теренот.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Боја: бела, зелена

• TPU крампони

• Обложување од текстил

• Код на производ: AT5293-030

Карактеристика Вредност
Категорија Копачки
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 49 32.5
15 49.5 33
5.5 38 24
6 38.5 24
6.5 39 24.5
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12 46 30
12.5 47 30.5
13 47.5 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Копачки CW6672-400
Фудбалските копачки Nike Phantom GT CLUB DF FG/MG за природни површини се направени за ...
3.368 ДЕН
Заштеда 25%
4.490 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Копачки AT6107-030
Nike Tiempo Legend 8 Club MG се унисекс фудбалски патики кои ќе ви овозможат да го дост...
2.373 ДЕН
Заштеда 30%
3.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Копачки CU5692-600
NIKE VAPOR 14 CLUB FG/MG копачките за различни терени ви даваат брзина благодарение на ...
3.032 ДЕН
Заштеда 20%
3.790 ДЕН
Помош