Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

LEGEND 8 CLUB TF
LEGEND 8 CLUB TF
LEGEND 8 CLUB TF
LEGEND 8 CLUB TF
LEGEND 8 CLUB TF
LEGEND 8 CLUB TF
LEGEND 8 CLUB TF
LEGEND 8 CLUB TF
LEGEND 8 CLUB TF
LEGEND 8 CLUB TF
LEGEND 8 CLUB TF
LEGEND 8 CLUB TF
Патики за фудбал за возрасни
Код на производ:
(AT6109-090)
NIKE

LEGEND 8 CLUB TF

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

 

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална Цена
3.390 ДЕН
Цена со попуст
2.373 ДЕН
Заштеда: 1.017 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike LEGEND 8 CLUB TF се машки патики за фудбал кои ќе ви овозможат да го достигнете својот целосен потенцијал. Кожниот горен дел, составен од мини панели, ви овозможува максимална контрола над топката. Подетално

Nike LEGEND 8 CLUB TF се машки патики за фудбал кои ќе ви овозможат да го достигнете својот целосен потенцијал.

Кожниот горен дел, составен од мини панели, ви овозможува максимална контрола над топката.

Мекиот среден ѓон ќе ви го амортизира секој чекор.

Гумениот ѓон ќе ви овозможи брзо да се движите и е идеален за мазни површини како паркет.

Облечете ги машките фудбалски патики Nike LEGEND 8 CLUB TF во салата и водете го вашиот тим до победа.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Горен дел: кожа
 • Гумен ѓон
 • Среден полиуретански ѓон
 • Врзување
 • Боја: црна
 • Код на производ: AT6109-090
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 49 32.5
15 49.5 33
5.5 38 24
6 38.5 24
6.5 39 24.5
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12 46 30
12.5 47 30.5
13 47.5 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike LEGEND 8 CLUB TF се машки патики за фудбал кои ќе ви овозможат да го достигнете својот целосен потенцијал.

Кожниот горен дел, составен од мини панели, ви овозможува максимална контрола над топката.

Мекиот среден ѓон ќе ви го амортизира секој чекор.

Гумениот ѓон ќе ви овозможи брзо да се движите и е идеален за мазни површини како паркет.

Облечете ги машките фудбалски патики Nike LEGEND 8 CLUB TF во салата и водете го вашиот тим до победа.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Горен дел: кожа
 • Гумен ѓон
 • Среден полиуретански ѓон
 • Врзување
 • Боја: црна
 • Код на производ: AT6109-090
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 49 32.5
15 49.5 33
5.5 38 24
6 38.5 24
6.5 39 24.5
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12 46 30
12.5 47 30.5
13 47.5 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики AT6099-030
Фудбалските патики Nike Tiempo Legend 8 Academy IC нудат врвна удобност и стабилност, с...
3.353 ДЕН
Заштеда 30%
4.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CV0954-600
Детските фудбалски патики Nike Mercurial Superfly 8 Club IC со нивниот дизајн ги спрема...
3.143 ДЕН
Заштеда 30%
4.490 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CV0955-600
Nike SUPERFLY 8 CLUB TF се унисекс патики за фудбал . Second-Skin Fit технологијата ну...
3.143 ДЕН
Заштеда 30%
4.490 ДЕН
Помош