Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

REEBOK ROYAL CLJOG 3.0 1V
REEBOK ROYAL CLJOG 3.0 1V
REEBOK ROYAL CLJOG 3.0 1V
REEBOK ROYAL CLJOG 3.0 1V
REEBOK ROYAL CLJOG 3.0 1V
REEBOK ROYAL CLJOG 3.0 1V
REEBOK ROYAL CLJOG 3.0 1V
REEBOK ROYAL CLJOG 3.0 1V
REEBOK ROYAL CLJOG 3.0 1V
REEBOK ROYAL CLJOG 3.0 1V
Детски патики
Код на производ:
(FZ2274)
Reebok

REEBOK ROYAL CLJOG 3.0 1V

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
1.790 ДЕН
Моментална Цена
1.790 ДЕН
Моментална Цена
1.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4 19.5
 • 4.5 20
 • 5 21
 • 5.5 21.5
 • 6 22
 • 6.5 22.5
 • 7 23.5
 • 7.5 24
 • 8 25
 • 8.5 25.5
 • 9 26
 • 9.5 26
 • 10 27
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
REEBOK ROYAL CLASSIC JOGGER 3 се детски патики за девојчиња од линијата Reebok Royal. Класичниот дизајн има јасни линии и интересен изглед. Подетално

REEBOK ROYAL CLASSIC JOGGER 3 се детски патики за девојчиња од линијата Reebok Royal.

Класичниот дизајн има јасни линии и интересен изглед.

Горниот дел од патиките е изработен од синтетика и текстил.

Овие патики ви даваат пријатно чувство во текот на целиот ден.

Пената EVA во средниот ѓон го апсорбира притисокот и обезбедува лесна, амортизирана поддршка на секој чекор.

Специјално дизајнираната влошка им дава удобност и стабилност на вашите нозе.

Дизајнот и легендарното лого на Reebok даваат автентичен изглед.

Велкро лепенката го олеснува облекувањето.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Горен дел: синтетика, текстил

• EVA пена во средниот ѓон

• Издржлив ѓон од гума

• Боја: Розова, Бела

• Шифра на артикл: FZ2274

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Трчање
Бренд Reebok
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10

Остави коментар

Trenutno nema komentara

REEBOK ROYAL CLASSIC JOGGER 3 се детски патики за девојчиња од линијата Reebok Royal.

Класичниот дизајн има јасни линии и интересен изглед.

Горниот дел од патиките е изработен од синтетика и текстил.

Овие патики ви даваат пријатно чувство во текот на целиот ден.

Пената EVA во средниот ѓон го апсорбира притисокот и обезбедува лесна, амортизирана поддршка на секој чекор.

Специјално дизајнираната влошка им дава удобност и стабилност на вашите нозе.

Дизајнот и легендарното лого на Reebok даваат автентичен изглед.

Велкро лепенката го олеснува облекувањето.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Горен дел: синтетика, текстил

• EVA пена во средниот ѓон

• Издржлив ѓон од гума

• Боја: Розова, Бела

• Шифра на артикл: FZ2274

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Трчање
Бренд Reebok
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош