Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

HARDEN STEPBACK 2 J
HARDEN STEPBACK 2 J
HARDEN STEPBACK 2 J
HARDEN STEPBACK 2 J
HARDEN STEPBACK 2 J
HARDEN STEPBACK 2 J
HARDEN STEPBACK 2 J
HARDEN STEPBACK 2 J
HARDEN STEPBACK 2 J
HARDEN STEPBACK 2 J
Детски патики
Код на производ:
(FZ1546)
adidas

HARDEN STEPBACK 2 J

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
4.288 ДЕН
Моментална Цена
4.288 ДЕН
Моментална Цена
4.288 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10K 28 16.6
 • 10-K 28.5 17
 • 11K 29 17.4
 • 11-K 30 17.8
 • 12K 30.5 18.3
 • 12-K 31 18.7
 • 13K 31.5 19.1
 • 13-K 32 19.5
 • 1 33 20
 • 1- 33.5 20.4
 • 2 34 20.8
 • 2- 35 21.2
 • 3 35.5 21.6
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Harden Stepback 2 J се кошаркарски патики инспирирани од NBA легендата Џејмс Харден. Тие се совршен избор за сите оние кои сакаат да играат во стилот на MVP играчите. Подетално

Harden Stepback 2 J се кошаркарски патики инспирирани од NBA легендата Џејмс Харден.

Тие се совршен избор за сите оние кои сакаат да играат во стилот на MVP играчите.

Тие имаат атрактивен дизајн, комбинација на материјали од највисоки стандарди и нудат висока функционалност на теренот.

Горниот дел е направен од мрежест материјал кој овозможува постојана циркулација на воздухот.

Квалитетниот среден ѓон го омекнува секој чекор и обезбедува флексибилност.

Гумениот ѓон со текстура ви овозможува целосна контрола при промена на насоката на движење и брзината на играта.

Овие детски кошаркарски патики ги исполнуваат сите услови за самодоверба и успешна игра на теренот.

Спецификации:

 • Детски кошаркарски патики
 • Врзување
 • Горен дел: мрежа
 • Bounce среден ѓон
 • Гумен ѓон
 • Боја: црна / сина / розова
 • Код на производ: FZ1546
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Kids
Намена Кошарка
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10K 28 16.6
10-K 28.5 17
11K 29 17.4
11-K 30 17.8
12K 30.5 18.3
12-K 31 18.7
13K 31.5 19.1
13-K 32 19.5
1 33 20
1- 33.5 20.4
2 34 20.8
2- 35 21.2
3 35.5 21.6
3- 36 22.1
4 36 2/3 22.5
4- 37 1/3 22.9
5 38 23.3
5- 38 2/3 23.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Harden Stepback 2 J се кошаркарски патики инспирирани од NBA легендата Џејмс Харден.

Тие се совршен избор за сите оние кои сакаат да играат во стилот на MVP играчите.

Тие имаат атрактивен дизајн, комбинација на материјали од највисоки стандарди и нудат висока функционалност на теренот.

Горниот дел е направен од мрежест материјал кој овозможува постојана циркулација на воздухот.

Квалитетниот среден ѓон го омекнува секој чекор и обезбедува флексибилност.

Гумениот ѓон со текстура ви овозможува целосна контрола при промена на насоката на движење и брзината на играта.

Овие детски кошаркарски патики ги исполнуваат сите услови за самодоверба и успешна игра на теренот.

Спецификации:

 • Детски кошаркарски патики
 • Врзување
 • Горен дел: мрежа
 • Bounce среден ѓон
 • Гумен ѓон
 • Боја: црна / сина / розова
 • Код на производ: FZ1546
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Kids
Намена Кошарка
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10K 28 16.6
10-K 28.5 17
11K 29 17.4
11-K 30 17.8
12K 30.5 18.3
12-K 31 18.7
13K 31.5 19.1
13-K 32 19.5
1 33 20
1- 33.5 20.4
2 34 20.8
2- 35 21.2
3 35.5 21.6
3- 36 22.1
4 36 2/3 22.5
4- 37 1/3 22.9
5 38 23.3
5- 38 2/3 23.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FZ1425
adidas D. O. N. Issue 2 J се детски кошаркарски патики потпишани од Мишел Донован. Лесн...
4.888 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики G55709
adidas D. O. N. Issue 2 J се детски кошаркарски патики потпишани од Мишел Донован. Лес...
3.741 ДЕН
Заштеда 25%
4.988 ДЕН
Помош