Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

RUN 60S 2.0
RUN 60S 2.0
RUN 60S 2.0
RUN 60S 2.0
RUN 60S 2.0
RUN 60S 2.0
RUN 60S 2.0
RUN 60S 2.0
RUN 60S 2.0
RUN 60S 2.0
Машки патики
Код на производ:
(FZ0961)
adidas

RUN 60S 2.0

Уживајте во тренинг или пролетни дружби во најудобните модели од Sport Vision! Едноставни и функционални кроеви, најквалитетни материјали и инспиративни колекции ни носат супер модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

НЕ ГО ПРОПУШТAЈТЕ НАЈДОБРИОТ SHOPPING
Изберете ги вашите омилени модели, додадете ги во кошничка и ќе ве чека дополнителен попуст од 20% на новата колекција. Акцијата важи само вечерва од 19:00 до 24:00 часот. Попустот се пресметува директно во кошничка.

Претходна цена
3.388 ДЕН
Моментална Цена
3.388 ДЕН
Моментална Цена
3.388 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 14-
 • 15 15
 • 6 39.5
 • 6- 40
 • 7 40.5
 • 7- 41.5
 • 8 42
 • 8- 42.5
 • 9 43.5
 • 9- 44
 • 10 44.5
 • 10- 45.5
 • 11 46
 • 11- 46.5
 • 12 47.5
 • 12- 47.5
 • 13 48.5
 • 13- 49.5
 • 14 50
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas RUN 60S 2.0 SHOES се унисекс lifestyle патики, кои со својот класичен дизајн и едноставен стил овозможуваат комбинирање со секаква комбинација на облека. Овие патики се инспирирани од моделите затрчање и дизајнот е таков што наследството на adidas е очигледно на прв поглед. Подетално

adidas RUN 60S 2.0 SHOES се унисекс lifestyle патики, кои со својот класичен дизајн и едноставен стил овозможуваат комбинирање со секаква комбинација на облека.

Овие патики се инспирирани од моделите затрчање и дизајнот е таков што наследството на adidas е очигледно на прв поглед.

Средниот ѓон со Cloudfoam пена е исклучително мек и ќе ви ја обезбеди потребната удобност и поддршка.

Горниот дел е изработен од вистинска кожа и е исклучително лесен за одржување и многу отпорен на абење и кинење.

Шетајте гордо со adidas RUN 60S 2.0 SHOES.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Гумен ѓон
 • Горен дел: кожа
 • Среден ѓон од пена Cloufoam
 • Текстилна постава
 • Врзување
 • Боја: црна
 • Шифра на артикл: FZ0961
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
11-
12
12-
13
13-
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas RUN 60S 2.0 SHOES се унисекс lifestyle патики, кои со својот класичен дизајн и едноставен стил овозможуваат комбинирање со секаква комбинација на облека.

Овие патики се инспирирани од моделите затрчање и дизајнот е таков што наследството на adidas е очигледно на прв поглед.

Средниот ѓон со Cloudfoam пена е исклучително мек и ќе ви ја обезбеди потребната удобност и поддршка.

Горниот дел е изработен од вистинска кожа и е исклучително лесен за одржување и многу отпорен на абење и кинење.

Шетајте гордо со adidas RUN 60S 2.0 SHOES.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Гумен ѓон
 • Горен дел: кожа
 • Среден ѓон од пена Cloufoam
 • Текстилна постава
 • Врзување
 • Боја: црна
 • Шифра на артикл: FZ0961
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
11-
12
12-
13
13-
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош