Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CIRCUIT TR
CIRCUIT TR
CIRCUIT TR
CIRCUIT TR
CIRCUIT TR
CIRCUIT TR
CIRCUIT TR
CIRCUIT TR
CIRCUIT TR
CIRCUIT TR
Машки патики за тренинг
Код на производ:
(FX7940)
Reebok

CIRCUIT TR

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

 

Претходна цена
4.890 ДЕН
Моментална Цена
4.890 ДЕН
Цена со попуст
3.912 ДЕН
Заштеда: 978 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 50 33
 • 5.5 37 23,5
 • 6 38 24
 • 6.5 38.5 24.5
 • 7 39 25
 • 7.5 40 25.5
 • 8 40.5 26
 • 8.5 41 26.5
 • 9 42 27
 • 9.5 42.5 27.5
 • 10 43 28
 • 10.5 44 28.5
 • 11 44.5 29
 • 11.5 45 29.5
 • 12 45.5 30
 • 12.5 46 30.5
 • 13 47 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Интензивното вежбање бара силна поддршка, а таа сигурно ќе ја најдете во машките патики за тренинг и фитнес Reebok NANOFLEX TR. Динамични и флексибилни, овие патики имаат многу издржлив мрежест горен дел, засилување на петицата TPU кое што поддржува повеќенасочно движење. Подетално

Интензивното вежбање бара силна поддршка, а таа сигурно ќе ја најдете во машките патики за тренинг и фитнес Reebok NANOFLEX TR.

Динамични и флексибилни, овие патики имаат многу издржлив мрежест горен дел, засилување на петицата TPU кое што поддржува повеќенасочно движење.

Инјектираната пена во средниот ѓон обезбедува долготрајна удобност на стапалата при секое движење.

Гумениот ѓон со флексибилна текстура на предната страна ви овозможува целосна слобода на движење која ви треба на итензивен тренинг.

Спецификации:

 • Машки патики
 • Цел: фитнес, тренинг
 • Горен дел: мрежест текстилен материјал
 • Среден ѓон CMEVA
 • Гумен ѓон со текстура
 • Боја: Црна / Зелена / Бела
 • Шифра на артикл: FX7940
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Тренинг
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 49 32.5
15 50 33
5.5 37 23,5
6 38 24
6.5 38.5 24.5
7 39 25
7.5 40 25.5
8 40.5 26
8.5 41 26.5
9 42 27
9.5 42.5 27.5
10 43 28
10.5 44 28.5
11 44.5 29
11.5 45 29.5
12 45.5 30
12.5 46 30.5
13 47 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Интензивното вежбање бара силна поддршка, а таа сигурно ќе ја најдете во машките патики за тренинг и фитнес Reebok NANOFLEX TR.

Динамични и флексибилни, овие патики имаат многу издржлив мрежест горен дел, засилување на петицата TPU кое што поддржува повеќенасочно движење.

Инјектираната пена во средниот ѓон обезбедува долготрајна удобност на стапалата при секое движење.

Гумениот ѓон со флексибилна текстура на предната страна ви овозможува целосна слобода на движење која ви треба на итензивен тренинг.

Спецификации:

 • Машки патики
 • Цел: фитнес, тренинг
 • Горен дел: мрежест текстилен материјал
 • Среден ѓон CMEVA
 • Гумен ѓон со текстура
 • Боја: Црна / Зелена / Бела
 • Шифра на артикл: FX7940
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Тренинг
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 49 32.5
15 50 33
5.5 37 23,5
6 38 24
6.5 38.5 24.5
7 39 25
7.5 40 25.5
8 40.5 26
8.5 41 26.5
9 42 27
9.5 42.5 27.5
10 43 28
10.5 44 28.5
11 44.5 29
11.5 45 29.5
12 45.5 30
12.5 46 30.5
13 47 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FY3946
3.672 ДЕН
Заштеда 20%
4.590 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FX9623
Reebok Flexagon Force 3.0 се патики за тренинг за мажи, кои ќе ви помогнат да истраете ...
2.952 ДЕН
Заштеда 20%
3.690 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S42786
Reebok Flexagon Energy TR се машки патики за тренинг во теретана. Бескомпромисен комфор...
2.318 ДЕН
Заштеда 25%
3.090 ДЕН
Помош