Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

COURT BOROUGH LOW 2 BTV
COURT BOROUGH LOW 2 BTV
COURT BOROUGH LOW 2 BTV
COURT BOROUGH LOW 2 BTV
COURT BOROUGH LOW 2 BTV
COURT BOROUGH LOW 2 BTV
COURT BOROUGH LOW 2 BTV
COURT BOROUGH LOW 2 BTV
COURT BOROUGH LOW 2 BTV
COURT BOROUGH LOW 2 BTV
Детски патики
Код на производ:
(BQ5453-108)
NIKE

COURT BOROUGH LOW 2 BTV

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
2.090 ДЕН
Моментална Цена
2.090 ДЕН
Цена со попуст
1.672 ДЕН
Заштеда: 418 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2C 17 8
 • 2\.C 18 8.5
 • 3C 18.5 9
 • 3\.C 19 9.5
 • 4C 19.5 10
 • 4\.C 20 10.5
 • 5C 21 11
 • 5\.C 21.5 11.5
 • 6C 22 12
 • 6\.C 22.5 12.5
 • 7C 23.5 13
 • 7\.C 24 13.5
 • 8C 25 14
 • 8\.C 25.5 14.5
 • 9C 26 15
 • 9\.C 26.5 15.5
 • 10C 27 16
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Court Borough Low 2 се патики за деца со совршена комбинација на удобност и стил. Структурираниот и привлечен дизајн е инспириран од кошаркарските патики за децата да изгледаат и да се чувствуваат како вистински sвезди. Подетално

Nike Court Borough Low 2 се патики за деца со совршена комбинација на удобност и стил.

Структурираниот и привлечен дизајн е инспириран од кошаркарските патики за децата да изгледаат и да се чувствуваат како вистински sвезди.

Горниот дел е направен од кожа, така што овие патики се лесни за одржување.

Гумениот ѓон има текстура која што овозможува патиката да се витка со ногата.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: бела, розова
 • Гумен ѓон
 • Горен дел: кожа
 • Шифра на артикл: BQ5453-10
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
2C 17 8
2"C 18 8.5
3C 18.5 9
3"C 19 9.5
4C 19.5 10
4"C 20 10.5
5C 21 11
5"C 21.5 11.5
6C 22 12
6"C 22.5 12.5
7C 23.5 13
7"C 24 13.5
8C 25 14
8"C 25.5 14.5
9C 26 15
9"C 26.5 15.5
10C 27 16

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Court Borough Low 2 се патики за деца со совршена комбинација на удобност и стил.

Структурираниот и привлечен дизајн е инспириран од кошаркарските патики за децата да изгледаат и да се чувствуваат како вистински sвезди.

Горниот дел е направен од кожа, така што овие патики се лесни за одржување.

Гумениот ѓон има текстура која што овозможува патиката да се витка со ногата.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: бела, розова
 • Гумен ѓон
 • Горен дел: кожа
 • Шифра на артикл: BQ5453-10
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
2C 17 8
2"C 18 8.5
3C 18.5 9
3"C 19 9.5
4C 19.5 10
4"C 20 10.5
5C 21 11
5"C 21.5 11.5
6C 22 12
6"C 22.5 12.5
7C 23.5 13
7"C 24 13.5
8C 25 14
8"C 25.5 14.5
9C 26 15
9"C 26.5 15.5
10C 27 16

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 943827-604
Пуштете ги своите малечки слободно да го истражуваат светот околу нив во Nike Sunray Pr...
1.592 ДЕН
Заштеда 20%
1.990 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики BQ5453-111
1.672 ДЕН
Заштеда 20%
2.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики CW1629-004
3.032 ДЕН
Заштеда 20%
3.790 ДЕН
Помош