Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

WATER SANDAL C
WATER SANDAL C
WATER SANDAL C
WATER SANDAL C
WATER SANDAL C
WATER SANDAL C
WATER SANDAL C
WATER SANDAL C
WATER SANDAL C
WATER SANDAL C
Детски сандали
Код на производ:
(FY8959)
adidas

WATER SANDAL C

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш дури 30% попуст!

Избери модели што најмногу ти се допаѓаат! Погледни ги артиклите со попуст ОВДЕ.

Претходна цена
2.088 ДЕН
Моментална Цена
2.088 ДЕН
Цена со попуст
1.670 ДЕН
Заштеда: 418 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4K *
 • 4-K *
 • 5K *
 • 5-K *
 • 6K *
 • 6-K *
 • 7K *
 • 7-K *
 • 8K *
 • 8-K *
 • 9K *
 • 9-K *
 • 10K *
 • 10-K *
 • 11K *
 • 11-K *
 • 12K *
 • 12-K *
 • 13K *
 • 13-K *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Сандалите adidas WATER SANDALS за девојчиња ќе ги заштитат стапалата од остри камења и други груби предмети на плажа. Синтетичкиот ѓон е отпорен на лизгање што ќе овозможи стабилност на секоја површина. Подетално

Сандалите adidas WATER SANDALS за девојчиња ќе ги заштитат стапалата од остри камења и други груби предмети на плажа.

Синтетичкиот ѓон е отпорен на лизгање што ќе овозможи стабилност на секоја површина.

Сандалите се прицврстени со ремен со велкро лепенка што може да се прилагоди за поголема удобност и совршена потпора на ногата.

Меката внатрешност на сандалата ќе обезбеди дополнителна удобност и комфор.

За активен ден на базен или плажа, adidas WATER SANDALS сандалите се одлични за сите девојчиња.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Синтетички ѓон

• Синтетички горен дел

• Велкро прицврстување

• Брзо се сушат

• Боја: розова

• Шифра на артикл: FY8959

Карактеристика Вредност
Категорија Сандали
Основна поделба Обувки
Пол Kids
Намена Пливање
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Сандалите adidas WATER SANDALS за девојчиња ќе ги заштитат стапалата од остри камења и други груби предмети на плажа.

Синтетичкиот ѓон е отпорен на лизгање што ќе овозможи стабилност на секоја површина.

Сандалите се прицврстени со ремен со велкро лепенка што може да се прилагоди за поголема удобност и совршена потпора на ногата.

Меката внатрешност на сандалата ќе обезбеди дополнителна удобност и комфор.

За активен ден на базен или плажа, adidas WATER SANDALS сандалите се одлични за сите девојчиња.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Синтетички ѓон

• Синтетички горен дел

• Велкро прицврстување

• Брзо се сушат

• Боја: розова

• Шифра на артикл: FY8959

Карактеристика Вредност
Категорија Сандали
Основна поделба Обувки
Пол Kids
Намена Пливање
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош