Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

COURTJAM BOUNCE W
COURTJAM BOUNCE W
COURTJAM BOUNCE W
COURTJAM BOUNCE W
COURTJAM BOUNCE W
COURTJAM BOUNCE W
COURTJAM BOUNCE W
COURTJAM BOUNCE W
COURTJAM BOUNCE W
COURTJAM BOUNCE W
Женски патики за тенис
Код на производ:
(FX1523)
adidas

COURTJAM BOUNCE W

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

ИСКОРИСТИ ГИ НАЈДОБРИТЕ ПРОЛЕТНИ ПОПУСТИ!  

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш 30% попуст до 3-ти мај. Погледни што издвоивме за тебе, додади ги омилените модели во кошничката.

Претходна цена
4.888 ДЕН
Моментална Цена
4.888 ДЕН
Моментална Цена
4.888 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3 35.5
 • 3- 36
 • 4 36.5
 • 4- 37.5
 • 5 38
 • 5- 38.5
 • 6 39.5
 • 6- 40
 • 7 40.5
 • 7- 41.5
 • 8 42
 • 8- 42.5
 • 9 43.5
 • 9- 44
 • 10 44.5
 • 10- 45.5
 • 11 46
 • 11- 46.5
 • 12 47.5
 • 12- 48
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Владејте го теренот со adidas CourtJam Bounce W женските патики за тенис. Горниот мрежест преден дел ги одржува нозете суви и свежи, додека обложувањата TPU овозможуваат самоуверено движење. Подетално

Владејте го теренот со adidas CourtJam Bounce W женските патики за тенис.

Горниот мрежест преден дел ги одржува нозете суви и свежи, додека обложувањата TPU овозможуваат самоуверено движење.

Под тоа, респонзивниот Bounce среден ѓон овозможува голема удобност.

Средниот дел на ѓонот TPU ве одржува стабилни при секоја промена на насоката.

Подобрете го вашиот перформанс со овие патики за тенис CourtJam Bounce W.

Спецификации:

 • Плиток профил
 • Врзување
 • Горен дел со мрежа и долготраен TPU
 • Внатрешност од текстил
 • Bounce среден ѓон
 • Adiwear ѓон
 • Боја: портокалова / сребрена / розова
 • Шифра на артикл: FX1523
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Тенис
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
11-
12
12-

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Владејте го теренот со adidas CourtJam Bounce W женските патики за тенис.

Горниот мрежест преден дел ги одржува нозете суви и свежи, додека обложувањата TPU овозможуваат самоуверено движење.

Под тоа, респонзивниот Bounce среден ѓон овозможува голема удобност.

Средниот дел на ѓонот TPU ве одржува стабилни при секоја промена на насоката.

Подобрете го вашиот перформанс со овие патики за тенис CourtJam Bounce W.

Спецификации:

 • Плиток профил
 • Врзување
 • Горен дел со мрежа и долготраен TPU
 • Внатрешност од текстил
 • Bounce среден ѓон
 • Adiwear ѓон
 • Боја: портокалова / сребрена / розова
 • Шифра на артикл: FX1523
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Тенис
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
11-
12
12-

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FZ2033
adidas ADVANTAGE се женски патики кои се дизајнирани во тениски стил. Едноставниот и ел...
4.588 ДЕН
Помош