Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE AIR MAX BOLT BTE
NIKE AIR MAX BOLT BTE
NIKE AIR MAX BOLT BTE
NIKE AIR MAX BOLT BTE
NIKE AIR MAX BOLT BTE
NIKE AIR MAX BOLT BTE
NIKE AIR MAX BOLT BTE
NIKE AIR MAX BOLT BTE
NIKE AIR MAX BOLT BTE
NIKE AIR MAX BOLT BTE
Детски патики
Код на производ:
(CW1629-103)
NIKE

NIKE AIR MAX BOLT BTE

Уживајте во тренинг или пролетни дружби во најудобните модели од Sport Vision! Едноставни и функционални кроеви, најквалитетни материјали и инспиративни колекции ни носат супер модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

НЕ ГО ПРОПУШТAЈТЕ НАЈДОБРИОТ SHOPPING
Изберете ги вашите омилени модели, додадете ги во кошничка и ќе ве чека дополнителен попуст од 20% на новата колекција. Акцијата важи само вечерва од 19:00 до 24:00 часот. Попустот се пресметува директно во кошничка.

Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална Цена
3.790 ДЕН
Моментална Цена
3.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2C 17
 • 2\.C 18
 • 3C 18,5
 • 3\.C 19
 • 4C 19,5
 • 4\.C 20
 • 5C 21
 • 5\.C 21,5
 • 6C 22
 • 6\.C 22,5
 • 7C 23,5
 • 7\.C 24
 • 8C 25
 • 8\.C 25,5
 • 9C 26
 • 9\.C 26,5
 • 10C 27
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Детските патики Nike AIR MAX BOLT BTE обезбедуваат поддршка и удобност на малите стапала. Долготрајниот материјал од ткаенина и кожа е лесен за одржување и дава ретро изглед. Подетално

Детските патики Nike AIR MAX BOLT BTE обезбедуваат поддршка и удобност на малите стапала.

Долготрајниот материјал од ткаенина и кожа е лесен за одржување и дава ретро изглед.

Велкро лепенките го олеснуваат облекувањето.

Воздушната единица во ѓонот обезбедува лесен комфор, а гумениот ѓон обезбедува стабилност.

Овие патики се одлични за брзите и немирни чекори на вашите најмали.

Спецификации:

 • Велкро лепенки за лесно облекување
 • Горен дел: ткаенина и кожа кои обезбедуваат издржливост и лесно одржување
 • Воздушна единица во ѓонот
 • Гумен ѓон
 • Боја: бела, сина, зелена, црвена
 • Шифра на артикл: CW1629-103
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
2C
2"C
3C
3"C
4C
4"C
5C
5"C
6C
6"C
7C
7"C
8C
8"C
9C
9"C
10C

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Детските патики Nike AIR MAX BOLT BTE обезбедуваат поддршка и удобност на малите стапала.

Долготрајниот материјал од ткаенина и кожа е лесен за одржување и дава ретро изглед.

Велкро лепенките го олеснуваат облекувањето.

Воздушната единица во ѓонот обезбедува лесен комфор, а гумениот ѓон обезбедува стабилност.

Овие патики се одлични за брзите и немирни чекори на вашите најмали.

Спецификации:

 • Велкро лепенки за лесно облекување
 • Горен дел: ткаенина и кожа кои обезбедуваат издржливост и лесно одржување
 • Воздушна единица во ѓонот
 • Гумен ѓон
 • Боја: бела, сина, зелена, црвена
 • Шифра на артикл: CW1629-103
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
2C
2"C
3C
3"C
4C
4"C
5C
5"C
6C
6"C
7C
7"C
8C
8"C
9C
9"C
10C

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош