Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ADIZERO BOSTON 9 W
ADIZERO BOSTON 9 W
ADIZERO BOSTON 9 W
ADIZERO BOSTON 9 W
ADIZERO BOSTON 9 W
ADIZERO BOSTON 9 W
ADIZERO BOSTON 9 W
ADIZERO BOSTON 9 W
ADIZERO BOSTON 9 W
ADIZERO BOSTON 9 W
Женски патики за трчање
Код на производ:
(FY0342)
adidas

ADIZERO BOSTON 9 W

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

 

Претходна цена
8.688 ДЕН
Моментална Цена
8.688 ДЕН
Цена со попуст
6.082 ДЕН
Заштеда: 2.606 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3 35 1/2 21.5
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 29.3
 • 12- 48 29.7
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женските патики adidas ADIZERO BOSTON 9 W имаат технологија Boost во средниот ѓон што ви помага да ја ослободите целата енергија додека трчате. Овие патики се создадени за сите оние кои сакаат да го извлечат најдоброто од себе. Горниот дел е изработен од мрежест материјал кој нема рабови и се прилепува удобно на вашата нога. Гумениот ѓон е направен од Continental гума и не дозволува ногата да ви се лизга. Спецификации: Боја: црна, бела, сина Гумен ѓон Continental Celermesh горен дел Тежина: 239гр Boost технологијата во средниот ѓон Код на производ: FY0342 .
Подетално

Женските патики adidas ADIZERO BOSTON 9 W имаат технологија Boost во средниот ѓон што ви помага да ја ослободите целата енергија додека трчате.

Овие патики се создадени за сите оние кои сакаат да го извлечат најдоброто од себе.

Горниот дел е изработен од мрежест материјал кој нема рабови и се прилепува удобно на вашата нога.

Гумениот ѓон е направен од Continental гума и не дозволува ногата да ви се лизга.

Спецификации:

 • Боја: црна, бела, сина
 • Гумен ѓон Continental
 • Celermesh горен дел
 • Тежина: 239гр
 • Boost технологијата во средниот ѓон
 • Код на производ: FY0342
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3 35 1/2 21.5
3- 36 22.1
4 36 2/3 22.5
4- 37 1/3 22.9
5 38 23.3
5- 38 2/3 23.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6
7 40 2/3 25
7- 41 1/3 25.5
8 42 25.9
8- 42 2/3 26.3
9 43 1/3 26.7
9- 44 27.1
10 44 2/3 27.6
10- 45 1/3 28
11 46 28.4
11- 46 2/3 28.8
12 47 1/3 29.3
12- 48 29.7

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Женските патики adidas ADIZERO BOSTON 9 W имаат технологија Boost во средниот ѓон што ви помага да ја ослободите целата енергија додека трчате.

Овие патики се создадени за сите оние кои сакаат да го извлечат најдоброто од себе.

Горниот дел е изработен од мрежест материјал кој нема рабови и се прилепува удобно на вашата нога.

Гумениот ѓон е направен од Continental гума и не дозволува ногата да ви се лизга.

Спецификации:

 • Боја: црна, бела, сина
 • Гумен ѓон Continental
 • Celermesh горен дел
 • Тежина: 239гр
 • Boost технологијата во средниот ѓон
 • Код на производ: FY0342
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3 35 1/2 21.5
3- 36 22.1
4 36 2/3 22.5
4- 37 1/3 22.9
5 38 23.3
5- 38 2/3 23.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6
7 40 2/3 25
7- 41 1/3 25.5
8 42 25.9
8- 42 2/3 26.3
9 43 1/3 26.7
9- 44 27.1
10 44 2/3 27.6
10- 45 1/3 28
11 46 28.4
11- 46 2/3 28.8
12 47 1/3 29.3
12- 48 29.7

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FX6700
adidas SUPERNOVA + W се женски патики за трчање кои нудат совршен комфор на подолги пат...
5.242 ДЕН
Заштеда 30%
7.488 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FX8891
Излезете од вашата дневна рутина со женските патики аdidas CRAZYCHAOS. Без оглед како с...
3.912 ДЕН
Заштеда 30%
5.588 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FX9149
adidas FUTUREFLOW се женски патики за секојдневно носење. Тие нудат голем комфор и стил...
3.212 ДЕН
Заштеда 30%
4.588 ДЕН
Помош