Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

YUNG-1
YUNG-1
YUNG-1
YUNG-1
YUNG-1
YUNG-1
YUNG-1
YUNG-1
YUNG-1
YUNG-1
Код на производ:
(G27026)
adidas

YUNG-1

Претходна цена
7.388 ДЕН
Моментална Цена
7.388 ДЕН
Цена со попуст
5.172 ДЕН
Заштеда: 2.216 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 30.5
 • 12- 48 29.7
 • 13- 49 1/3 30.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6
7 40 2/3 25
7- 41 1/3 25.5
8 42 25.9
8- 42 2/3 26.3
9 43 1/3 26.7
9- 44 27.1
10 44 2/3 27.6
10- 45 1/3 28
11 46 28.4
11- 46 2/3 28.8
12 47 1/3 30.5
12- 48 29.7
13- 49 1/3 30.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6
7 40 2/3 25
7- 41 1/3 25.5
8 42 25.9
8- 42 2/3 26.3
9 43 1/3 26.7
9- 44 27.1
10 44 2/3 27.6
10- 45 1/3 28
11 46 28.4
11- 46 2/3 28.8
12 47 1/3 30.5
12- 48 29.7
13- 49 1/3 30.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FW7518
Движете се со максимална брзина во adidas PREDATOR FREAK .3 IN машките фудбалски патики...
4.470 ДЕН
Заштеда 20%
5.588 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FW6905
adidas X GHOSTED 4 IN J се фудбалски патики. Тие се многу удобни и лесни. Модерниот диз...
2.470 ДЕН
Заштеда 20%
3.088 ДЕН
Помош