Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

RUN 60S 2.0
RUN 60S 2.0
RUN 60S 2.0
RUN 60S 2.0
RUN 60S 2.0
RUN 60S 2.0
RUN 60S 2.0
RUN 60S 2.0
RUN 60S 2.0
RUN 60S 2.0
Машки патики за трчање
Код на производ:
(FZ0962)
adidas

RUN 60S 2.0

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
3.388 ДЕН
Моментална Цена
3.388 ДЕН
Цена со попуст
2.710 ДЕН
Заштеда: 678 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 30.5
 • 12- 48 29.7
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas RUN 60S 2.0 SHOES се унисекс lifestyle патики, кои со својот класичен дизајн и едноставен стил овозможуваат комбинирање со секаква комбинација на облека. Овие патики се инспирирани од моделите затрчање и дизајнот е таков што наследството на adidas е очигледно на прв поглед. Подетално

adidas RUN 60S 2.0 SHOES се унисекс lifestyle патики, кои со својот класичен дизајн и едноставен стил овозможуваат комбинирање со секаква комбинација на облека.

Овие патики се инспирирани од моделите затрчање и дизајнот е таков што наследството на adidas е очигледно на прв поглед.

Средниот ѓон со Cloudfoam пена е исклучително мек и ќе ви ја обезбеди потребната удобност и поддршка.

Горниот дел е изработен од вистинска кожа и е исклучително лесен за одржување и многу отпорен на абење и кинење.

Шетајте гордо со adidas RUN 60S 2.0 SHOES.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Гумен ѓон
 • Горен дел: кожа
 • Среден ѓон од пена Cloufoam
 • Текстилна постава
 • Врзување
 • Боја: темносина, бела
 • Шифра на артикл: FZ0962
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14- 50 2/3 31.4
15 51 1/3 31.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6
7 40 2/3 25
7- 41 1/3 25.5
8 42 25.9
8- 42 2/3 26.3
9 43 1/3 26.7
9- 44 27.1
10 44 2/3 27.6
10- 45 1/3 28
11 46 28.4
11- 46 2/3 28.8
12 47 1/3 30.5
12- 48 29.7
13 48 2/3 30.1
13- 49 1/3 30.5
14 50 31

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas RUN 60S 2.0 SHOES се унисекс lifestyle патики, кои со својот класичен дизајн и едноставен стил овозможуваат комбинирање со секаква комбинација на облека.

Овие патики се инспирирани од моделите затрчање и дизајнот е таков што наследството на adidas е очигледно на прв поглед.

Средниот ѓон со Cloudfoam пена е исклучително мек и ќе ви ја обезбеди потребната удобност и поддршка.

Горниот дел е изработен од вистинска кожа и е исклучително лесен за одржување и многу отпорен на абење и кинење.

Шетајте гордо со adidas RUN 60S 2.0 SHOES.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Гумен ѓон
 • Горен дел: кожа
 • Среден ѓон од пена Cloufoam
 • Текстилна постава
 • Врзување
 • Боја: темносина, бела
 • Шифра на артикл: FZ0962
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14- 50 2/3 31.4
15 51 1/3 31.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6
7 40 2/3 25
7- 41 1/3 25.5
8 42 25.9
8- 42 2/3 26.3
9 43 1/3 26.7
9- 44 27.1
10 44 2/3 27.6
10- 45 1/3 28
11 46 28.4
11- 46 2/3 28.8
12 47 1/3 30.5
12- 48 29.7
13 48 2/3 30.1
13- 49 1/3 30.5
14 50 31

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FY6718
adidas GALAXY 5 SHOES машките патики за трчање се исклучително лесни. Средниот ѓон е из...
3.088 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FZ2857
adidas KAPTIR SUPER SHOES се машки патики за трчање кои се наменети за сите вас кои сак...
4.402 ДЕН
Заштеда 30%
6.288 ДЕН
Помош