Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

GRAND COURT I
GRAND COURT I
GRAND COURT I
GRAND COURT I
GRAND COURT I
GRAND COURT I
GRAND COURT I
GRAND COURT I
GRAND COURT I
GRAND COURT I
GRAND COURT I
GRAND COURT I
GRAND COURT I
GRAND COURT I
GRAND COURT I
GRAND COURT I
Детски патики за тенис
Код на производ:
(EF0116)
adidas

GRAND COURT I

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
1.888 ДЕН
Моментална Цена
1.888 ДЕН
Моментална Цена
1.888 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4K 20
 • 4-K 4-K
 • 5K 21
 • 5-K 22
 • 6K 23
 • 6-K 23,5
 • 7K 24
 • 7-K 25
 • 8K 25,5
 • 8-K 26
 • 9K 26,5
 • 9-K 27
 • 10K 10K
 • 10-K 10-K
 • 11K 11K
 • 11-K 11-K
 • 12K 12K
 • 12-K 12-K
 • 13K 13K
 • 13-K 13-K
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas GRAND COURT I детските патики се инспирирани од изгледот на тениските ретро модели. Горниот дел е изработен од мазна синтетичка кожа со трите линии на adidas. Подетално

adidas GRAND COURT I детските патики се инспирирани од изгледот на тениските ретро модели.

Горниот дел е изработен од мазна синтетичка кожа со трите линии на adidas.

Лесната влошка обезбедува удобна поддршка на стапалото, а гумениот ѓон го стабилизира движењето.

Овие патики имаат две широки лепенки кои го фиксираат стапалото и овозможуваат полесно облекување.

Спецификации:

 • Детски унисекс патики
 • Синтетички горен дел
 • Лепенки
 • Мека влошка за удобност
 • Гумен ѓон
 • Боја: бела, златна
 • Шифра на артикл: EF0116
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Тенис
Бренд adidas
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
4K
4-K
5K
5-K
6K
6-K
7K
7-K
8K
8-K
9K
9-K
10K
10-K
11K
11-K
12K
12-K
13K
13-K

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas GRAND COURT I детските патики се инспирирани од изгледот на тениските ретро модели.

Горниот дел е изработен од мазна синтетичка кожа со трите линии на adidas.

Лесната влошка обезбедува удобна поддршка на стапалото, а гумениот ѓон го стабилизира движењето.

Овие патики имаат две широки лепенки кои го фиксираат стапалото и овозможуваат полесно облекување.

Спецификации:

 • Детски унисекс патики
 • Синтетички горен дел
 • Лепенки
 • Мека влошка за удобност
 • Гумен ѓон
 • Боја: бела, златна
 • Шифра на артикл: EF0116
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Тенис
Бренд adidas
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
4K
4-K
5K
5-K
6K
6-K
7K
7-K
8K
8-K
9K
9-K
10K
10-K
11K
11-K
12K
12-K
13K
13-K

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FW4949
adidas GRAND COURT I Детските патики се инспирирани и од изгледот на тениските ретро мо...
1.510 ДЕН
Заштеда 20%
1.888 ДЕН
Помош