Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

REACT LEGEND 8 PRO IC
REACT LEGEND 8 PRO IC
REACT LEGEND 8 PRO IC
REACT LEGEND 8 PRO IC
REACT LEGEND 8 PRO IC
REACT LEGEND 8 PRO IC
REACT LEGEND 8 PRO IC
REACT LEGEND 8 PRO IC
REACT LEGEND 8 PRO IC
REACT LEGEND 8 PRO IC
Патики за фудбал
Код на производ:
(AT6134-090)
NIKE

REACT LEGEND 8 PRO IC

Претходна цена
7.590 ДЕН
Моментална Цена
7.590 ДЕН
Моментална Цена
7.590 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 14.5
 • 15 15
 • 5.5 38
 • 6 38.5
 • 6.5 39
 • 7 40
 • 7.5 40.5
 • 8 41
 • 8.5 42
 • 9 42.5
 • 9.5 43
 • 10 44
 • 10.5 44.5
 • 11 45
 • 11.5 45.5
 • 12 46
 • 12.5 47
 • 13 47.5
 • 13.5 13.5
 • 14 14
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
NIKE REACT LEGEND 8 PRO ICN се врвни фудбалски патики. Горниот дел со текстура на дијамант е изработен од мека кожа и ви дава можност за совршена контрола на топката. Подетално

NIKE REACT LEGEND 8 PRO ICN се врвни фудбалски патики.

Горниот дел со текстура на дијамант е изработен од мека кожа и ви дава можност за совршена контрола на топката.

Синтетичките материјали од кои е направен горниот дел од патиката ви овозможуваат да го покажете својот талент и креативност со полна брзина.

Гумениот ѓон совршено се прилагодува на вештачка трева.

Врвниот квалитет е придружен со врвен дизајн.

Ајде да играме фудбал!

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Горен дел: кожа

 • Наменети за игра во затворени простории

 • Прикажана боја: црна, сина

 • Шифра на артикл: AT6134-090

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

NIKE REACT LEGEND 8 PRO ICN се врвни фудбалски патики.

Горниот дел со текстура на дијамант е изработен од мека кожа и ви дава можност за совршена контрола на топката.

Синтетичките материјали од кои е направен горниот дел од патиката ви овозможуваат да го покажете својот талент и креативност со полна брзина.

Гумениот ѓон совршено се прилагодува на вештачка трева.

Врвниот квалитет е придружен со врвен дизајн.

Ајде да играме фудбал!

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Горен дел: кожа

 • Наменети за игра во затворени простории

 • Прикажана боја: црна, сина

 • Шифра на артикл: AT6134-090

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики AT6110-090
Nike LEGEND 8 CLUB IC се машки патики за фудбал кои ќе ви овозможат да го достигнете св...
3.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CK8466-090
Преземете ја контролата на теренот со фудбалските патики Nike Phantom GT Club. Овој мод...
3.790 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""