Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

PREDATOR FREAK .4 IN SALA
PREDATOR FREAK .4 IN SALA
PREDATOR FREAK .4 IN SALA
PREDATOR FREAK .4 IN SALA
PREDATOR FREAK .4 IN SALA
PREDATOR FREAK .4 IN SALA
PREDATOR FREAK .4 IN SALA
PREDATOR FREAK .4 IN SALA
PREDATOR FREAK .4 IN SALA
PREDATOR FREAK .4 IN SALA
Машки патики за фудбал
Код на производ:
(FY0629)
adidas

PREDATOR FREAK .4 IN SALA

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш дури 30% попуст!

Избери модели што најмногу ти се допаѓаат! Погледни ги артиклите со попуст ОВДЕ.

Претходна цена
3.488 ДЕН
Моментална Цена
3.488 ДЕН
Цена со попуст
1.918 ДЕН
Заштеда: 1.570 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 14-
 • 15 15
 • 6 39.5
 • 6- 40
 • 7 40.5
 • 7- 41.5
 • 8 42
 • 8- 42.5
 • 9 43.5
 • 9- 44
 • 10 44.5
 • 10- 45.5
 • 11 46
 • 11- 46.5
 • 12 47.5
 • 12- 48 31
 • 13 48.5
 • 13- 49.5
 • 14 50
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Кога сте на терен, имате целосна контрола и ништо не може да ве спречи. Покажете го вашиот потенцијал во adidas PREDATOR FREAK.4 SALA INDOOR BOOTS патиките за фудбал. Подетално

Кога сте на терен, имате целосна контрола и ништо не може да ве спречи.

Покажете го вашиот потенцијал во adidas PREDATOR FREAK.4 SALA INDOOR BOOTS патиките за фудбал.

Овие патики имаат гумен ѓон дизајниран за прецизно движење на рамни, внатрешни површини.

Горниот дел овозможува проток на воздух благодарение на мрежестиот текстил и лесно се прилагодува на обликот на стапалото.

Нагласената текстура на горниот дел обезбедува совршено чувство за контрола при контакт со топката.

Доминирајте во патиките PREDATOR FREAK.4.

 

Спецификации:

• Врзување

• Горен дел: текстил, синтетика

• Гумен ѓон за рамни, внатрешни површини

• Боја: Сина / Бела / Црна

• Шифра на артикл: FY0629

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
11-
12
12- 48 31
13
13-
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Кога сте на терен, имате целосна контрола и ништо не може да ве спречи.

Покажете го вашиот потенцијал во adidas PREDATOR FREAK.4 SALA INDOOR BOOTS патиките за фудбал.

Овие патики имаат гумен ѓон дизајниран за прецизно движење на рамни, внатрешни површини.

Горниот дел овозможува проток на воздух благодарение на мрежестиот текстил и лесно се прилагодува на обликот на стапалото.

Нагласената текстура на горниот дел обезбедува совршено чувство за контрола при контакт со топката.

Доминирајте во патиките PREDATOR FREAK.4.

 

Спецификации:

• Врзување

• Горен дел: текстил, синтетика

• Гумен ѓон за рамни, внатрешни површини

• Боја: Сина / Бела / Црна

• Шифра на артикл: FY0629

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
11-
12
12- 48 31
13
13-
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош