Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ACTIVEPLAY MICKEY I
ACTIVEPLAY MICKEY I
ACTIVEPLAY MICKEY I
ACTIVEPLAY MICKEY I
ACTIVEPLAY MICKEY I
ACTIVEPLAY MICKEY I
ACTIVEPLAY MICKEY I
ACTIVEPLAY MICKEY I
ACTIVEPLAY MICKEY I
ACTIVEPLAY MICKEY I
Детски патики
Код на производ:
(FV4258)
adidas

ACTIVEPLAY MICKEY I

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
2.788 ДЕН
Моментална Цена
2.788 ДЕН
Моментална Цена
2.788 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4K *
 • 4-K *
 • 5K *
 • 5-K *
 • 6K *
 • 6-K *
 • 7K *
 • 7-K *
 • 8K *
 • 8-K *
 • 9K *
 • 9-K *
 • 10K *
 • 10-K *
 • 11K *
 • 11-K *
 • 12K *
 • 12-K *
 • 13K *
 • 13-K *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas ActivePlay Mickey I се бебешки патики дизајнирани да ги поддржуваат првите, несигурни чекори на малите деца. Подетално

adidas ActivePlay Mickey I се бебешки патики дизајнирани да ги поддржуваат првите, несигурни чекори на малите деца.

Давајќи им сигурност на нивните мали, но брзи чекори, овие детски патики се одличен сојузник за движење, учење и раст.

Дизајнот на @Disney Mickey Mouse е омилен кај децата.

Стабилност, удобност и забава, тоа е она што им треба на најмалите.

Спецификации:

 • Плиток профил

 • Велкро лепенка за лесно облекување

 • Дизајн @Disney Mickey Mouse

 • Горен дел: мрежа

 • Текстилна внатрешност

 • Гумен ѓон

 • Боја: црна / бела / црвена / жолта

 • Шифра на артикл: FV4258

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Kids
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За бебиња (0-4 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas ActivePlay Mickey I се бебешки патики дизајнирани да ги поддржуваат првите, несигурни чекори на малите деца.

Давајќи им сигурност на нивните мали, но брзи чекори, овие детски патики се одличен сојузник за движење, учење и раст.

Дизајнот на @Disney Mickey Mouse е омилен кај децата.

Стабилност, удобност и забава, тоа е она што им треба на најмалите.

Спецификации:

 • Плиток профил

 • Велкро лепенка за лесно облекување

 • Дизајн @Disney Mickey Mouse

 • Горен дел: мрежа

 • Текстилна внатрешност

 • Гумен ѓон

 • Боја: црна / бела / црвена / жолта

 • Шифра на артикл: FV4258

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Kids
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За бебиња (0-4 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош