Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ZIG KINETICA
ZIG KINETICA
ZIG KINETICA
ZIG KINETICA
ZIG KINETICA
ZIG KINETICA
ZIG KINETICA
ZIG KINETICA
ZIG KINETICA
ZIG KINETICA
Код на производ:
(FW5288)
Reebok

ZIG KINETICA

Претходна цена
7.390 ДЕН
Моментална Цена
7.390 ДЕН
Моментална Цена
7.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 3.5
 • 4 4
 • 4.5 4.5
 • 5 5
 • 5.5 5.5
 • 6 38
 • 6.5 38.5
 • 7 39
 • 7.5 40
 • 8 40.5
 • 8.5 41
 • 9 42
 • 9.5 42.5
 • 10 43
 • 10.5 44
 • 11 44.5
 • 11.5 45
 • 12 45.5
 • 13 47
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Концептот на енергијата беше инспирација за новите патики Zig Kinetica. Светлите и експлозивни бои дополнително го истакнаа нивниот изглед. Подетално

Концептот на енергијата беше инспирација за новите патики Zig Kinetica.

Светлите и експлозивни бои дополнително го истакнаа нивниот изглед.

Револуционерната технологија на амортизација ви дава посебно чувство и енергија за лесно да се движите напред.

Спецификации:

 • Цел: трчање

 • Плиток профил / врзување

 • Боја: сина / портокалова / розова

 • Zig Kinetica

 • Материјал: синтетика / текстил

 • Шифра на артикл: FW5288

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Трчање
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
13

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Концептот на енергијата беше инспирација за новите патики Zig Kinetica.

Светлите и експлозивни бои дополнително го истакнаа нивниот изглед.

Револуционерната технологија на амортизација ви дава посебно чувство и енергија за лесно да се движите напред.

Спецификации:

 • Цел: трчање

 • Плиток профил / врзување

 • Боја: сина / портокалова / розова

 • Zig Kinetica

 • Материјал: синтетика / текстил

 • Шифра на артикл: FW5288

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Трчање
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
13

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики H02991
Патиките Reebok ROYAL HYPERIUM uniseks се инспирирани од традиционалниот стил и се идеа...
4.290 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FU8729
Чекорете самоуверено за време на вашата прошетка. Овие патики за трчање имаат лесни пе...
2.163 ДЕН
Заштеда 30%
3.090 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""