Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEMEZIZ .1 FG
NEMEZIZ .1 FG
NEMEZIZ .1 FG
NEMEZIZ .1 FG
NEMEZIZ .1 FG
NEMEZIZ .1 FG
NEMEZIZ .1 FG
NEMEZIZ .1 FG
NEMEZIZ .1 FG
NEMEZIZ .1 FG
Машки копачки
Код на производ:
(FW7422)
adidas

NEMEZIZ .1 FG

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш дури 30% попуст!

Избери модели што најмногу ти се допаѓаат! Погледни ги артиклите со попуст ОВДЕ.

Претходна цена
13.588 ДЕН
Моментална Цена
13.588 ДЕН
Цена со попуст
8.153 ДЕН
Заштеда: 5.435 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 14-
 • 15 15
 • 6 39.5
 • 6- 40
 • 7 40.5
 • 7- 41.5
 • 8 42
 • 8- 42.5
 • 9 43.5
 • 9- 44
 • 10 44.5
 • 10- 45.5
 • 11 46
 • 11- 46.5
 • 12 47.5
 • 12- 48 31
 • 13 48.5
 • 13- 49.5
 • 14 50
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Nemeziz .1 FG машки фудбалски копачки со кои ќе доминирате во текот на играта. Направени се да ја следат линијата на вашето стапало за да ви овозможат максимална подвижност. Подетално

adidas Nemeziz .1 FG машки фудбалски копачки со кои ќе доминирате во текот на играта.

Направени се да ја следат линијата на вашето стапало за да ви овозможат максимална подвижност.

Ѓонот е дизајниран за тврда површина или вештачка трева и се состои од два дела за да овозможи полесно движење со стапалата.

Strechy Tension Tape го олеснува облекувањето, додека прилагодливиот калап ви овозможува флексибилност за да може да изведувате секакви движења.

Со adidas Nemeziz .1 FG лесно може да постигнувате голови.

Спецификации:

• Машки копачки за фудбал

• Боја: црна, темносина

• Код на производ: FW7422

Карактеристика Вредност
Категорија Копачки
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
11-
12
12- 48 31
13
13-
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas Nemeziz .1 FG машки фудбалски копачки со кои ќе доминирате во текот на играта.

Направени се да ја следат линијата на вашето стапало за да ви овозможат максимална подвижност.

Ѓонот е дизајниран за тврда површина или вештачка трева и се состои од два дела за да овозможи полесно движење со стапалата.

Strechy Tension Tape го олеснува облекувањето, додека прилагодливиот калап ви овозможува флексибилност за да може да изведувате секакви движења.

Со adidas Nemeziz .1 FG лесно може да постигнувате голови.

Спецификации:

• Машки копачки за фудбал

• Боја: црна, темносина

• Код на производ: FW7422

Карактеристика Вредност
Категорија Копачки
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
11-
12
12- 48 31
13
13-
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Некои играчи зборуваат за добра игра, а само најдобрите пишуваат историја на теренот. ...
3.413 ДЕН
Заштеда 40%
5.688 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
8.333 ДЕН
Заштеда 40%
13.888 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Движете се со максимална брзина во adidas PREDATOR FREAK .3 LL FG машките фудбалски пат...
3.773 ДЕН
Заштеда 40%
6.288 ДЕН
Помош