Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

PREDATOR FREAK .3 LL FG J
PREDATOR FREAK .3 LL FG J
PREDATOR FREAK .3 LL FG J
PREDATOR FREAK .3 LL FG J
PREDATOR FREAK .3 LL FG J
PREDATOR FREAK .3 LL FG J
PREDATOR FREAK .3 LL FG J
PREDATOR FREAK .3 LL FG J
PREDATOR FREAK .3 LL FG J
PREDATOR FREAK .3 LL FG J
Детски копачки
Код на производ:
(FY0618)
adidas

PREDATOR FREAK .3 LL FG J

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
4.388 ДЕН
Моментална Цена
4.388 ДЕН
Цена со попуст
3.510 ДЕН
Заштеда: 878 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10K 28 16.6
 • 10-K 28.5 17
 • 11K 29 17.4
 • 11-K 30 17.8
 • 12K 30.5 18.3
 • 12-K 31 18.7
 • 13K 31.5 19.1
 • 13-K 32 19.5
 • 1 33 20
 • 1- 33.5 20.4
 • 2 34 20.8
 • 2- 35 21.2
 • 3 35.5 21.6
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Движете се со максимална брзина во adidas PREDATOR FREAK .3 LL FG J детските фудбалски патики. Ривалите не можат да ве задржат. На теренот имате контрола. Подетално

Движете се со максимална брзина во adidas PREDATOR FREAK .3 LL FG J детските фудбалски патики.

Ривалите не можат да ве задржат. На теренот имате контрола.

Ослободете ја целата своја природна сила со патиките PREDATOR FREAK .3 LL FG J.

Овие детски копачки ви даваат максимална стабилност со својот полу-длабок дизајн.

Мекиот синтетички горен дел без врвки и 3D елементи ќе ви помогне да ја контролирате топката.

Спецификации:

 • Без врвки
 • За тренинг во затворен простор
 • Синтетички горен дел
 • 3D печатени елементи
 • Гумен ѓон што не остава трага
 • Боја: црна / бела / жолта
 • Код на производ: FY0618
Карактеристика Вредност
Категорија Копачки
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10K 28 16.6
10-K 28.5 17
11K 29 17.4
11-K 30 17.8
12K 30.5 18.3
12-K 31 18.7
13K 31.5 19.1
13-K 32 19.5
1 33 20
1- 33.5 20.4
2 34 20.8
2- 35 21.2
3 35.5 21.6
3- 36 22.1
4 36 2/3 22.5
4- 37 1/3 22.9
5 38 23.3
5- 38 2/3 23.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Движете се со максимална брзина во adidas PREDATOR FREAK .3 LL FG J детските фудбалски патики.

Ривалите не можат да ве задржат. На теренот имате контрола.

Ослободете ја целата своја природна сила со патиките PREDATOR FREAK .3 LL FG J.

Овие детски копачки ви даваат максимална стабилност со својот полу-длабок дизајн.

Мекиот синтетички горен дел без врвки и 3D елементи ќе ви помогне да ја контролирате топката.

Спецификации:

 • Без врвки
 • За тренинг во затворен простор
 • Синтетички горен дел
 • 3D печатени елементи
 • Гумен ѓон што не остава трага
 • Боја: црна / бела / жолта
 • Код на производ: FY0618
Карактеристика Вредност
Категорија Копачки
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10K 28 16.6
10-K 28.5 17
11K 29 17.4
11-K 30 17.8
12K 30.5 18.3
12-K 31 18.7
13K 31.5 19.1
13-K 32 19.5
1 33 20
1- 33.5 20.4
2 34 20.8
2- 35 21.2
3 35.5 21.6
3- 36 22.1
4 36 2/3 22.5
4- 37 1/3 22.9
5 38 23.3
5- 38 2/3 23.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
2.470 ДЕН
Заштеда 20%
3.088 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
2.370 ДЕН
Заштеда 15%
2.788 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas NEMEZIZ 4 IN J се детски фудбалски патики во кои децата ќе ја демонстрираат свој...
2.115 ДЕН
Заштеда 15%
2.488 ДЕН
Помош