Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

TENSAUR I
TENSAUR I
TENSAUR I
TENSAUR I
TENSAUR I
TENSAUR I
TENSAUR I
TENSAUR I
TENSAUR I
TENSAUR I
Детски патики
Код на производ:
(S24057)
adidas

TENSAUR I

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
1.488 ДЕН
Моментална Цена
1.488 ДЕН
Цена со попуст
1.265 ДЕН
Заштеда: 223 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4K *
 • 4-K *
 • 5K *
 • 5-K *
 • 6K *
 • 6-K *
 • 7K *
 • 7-K *
 • 8K *
 • 8-K *
 • 9K *
 • 9-K *
 • 10K *
 • 10-K *
 • 11K *
 • 11-K *
 • 12K *
 • 12-K *
 • 13K *
 • 13-K *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Патиките adidas TENSAUR I се наменети за деца од најмала возраст. Нивниот главен адут е практичноста. Подетално

Патиките adidas TENSAUR I се наменети за деца од најмала возраст.

Нивниот главен адут е практичноста.

Кога станува збор за изгледот, тие се инспирирани од класичните модели на adidas.

Благодарение на велкро лепенките, тие лесно се прилагодуваат на ширината на стапалото на детето и лесно се облекуваат.

Горниот дел е изработен од издржлив материјал, а гумениот ѓон добро се прилагодува на која било површина и не остава траги на подот.

adidas TENSAUR I патиките се пријатна и сигурна поддршка за најмладите членови на семејството.

Спецификации:

 • Детски патики

 • Велкро лепенки

 • Горен дел од синтетичка кожа

 • Гумен ѓон

 • Боја: сива, сина, бела, жолта

 • Шифра на артикл: S24057

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Kids
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За бебиња (0-4 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Патиките adidas TENSAUR I се наменети за деца од најмала возраст.

Нивниот главен адут е практичноста.

Кога станува збор за изгледот, тие се инспирирани од класичните модели на adidas.

Благодарение на велкро лепенките, тие лесно се прилагодуваат на ширината на стапалото на детето и лесно се облекуваат.

Горниот дел е изработен од издржлив материјал, а гумениот ѓон добро се прилагодува на која било површина и не остава траги на подот.

adidas TENSAUR I патиките се пријатна и сигурна поддршка за најмладите членови на семејството.

Спецификации:

 • Детски патики

 • Велкро лепенки

 • Горен дел од синтетичка кожа

 • Гумен ѓон

 • Боја: сива, сина, бела, жолта

 • Шифра на артикл: S24057

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Kids
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За бебиња (0-4 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош