Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

REEBOK ROYAL COMPLETE3LOW
REEBOK ROYAL COMPLETE3LOW
REEBOK ROYAL COMPLETE3LOW
REEBOK ROYAL COMPLETE3LOW
REEBOK ROYAL COMPLETE3LOW
REEBOK ROYAL COMPLETE3LOW
REEBOK ROYAL COMPLETE3LOW
REEBOK ROYAL COMPLETE3LOW
REEBOK ROYAL COMPLETE3LOW
REEBOK ROYAL COMPLETE3LOW
Патики за возрасни
Код на производ:
(DV8649)
Reebok

REEBOK ROYAL COMPLETE3LOW

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
3.690 ДЕН
Моментална Цена
3.690 ДЕН
Цена со попуст
2.768 ДЕН
Заштеда: 922 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 14.5
 • 15 15
 • 5.5 5.5
 • 6 38
 • 6.5 38.5
 • 7 39
 • 7.5 40
 • 8 40.5
 • 8.5 41
 • 9 42
 • 9.5 42.5
 • 10 43
 • 10.5 44
 • 11 44.5
 • 11.5 45
 • 12 45.5
 • 12.5 46
 • 13 47
 • 13.5 48
 • 14 48.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Reebok REEBOK ROYAL COMPLETE3LOW се унисекс патики со класичен спортски дизајн кои никогаш не излегуваат од мода. Тие се карактеризираат со спортска елеганција и многу лесно можат се вклопат во вашиот стил на облекување. Подетално

Reebok REEBOK ROYAL COMPLETE3LOW се унисекс патики со класичен спортски дизајн кои никогаш не излегуваат од мода.

Тие се карактеризираат со спортска елеганција и многу лесно можат се вклопат во вашиот стил на облекување.

Удобноста и квалитетот се главните карактеристики на овој модел на Reebok.

Горниот дел е изработен од врвна кожа што овозможува луксузен изглед, издржливост и совршена удобност.

Спецификации:

 • Унисекс lifestyle патики
 • Плиток профил / врзување
 • Материјал: полиуретанска кожа, синтетика, текстил
 • EVA подлога
 • Гумен ѓон
 • Боја: бела
 • Код на производ: DV8649
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Reebok REEBOK ROYAL COMPLETE3LOW се унисекс патики со класичен спортски дизајн кои никогаш не излегуваат од мода.

Тие се карактеризираат со спортска елеганција и многу лесно можат се вклопат во вашиот стил на облекување.

Удобноста и квалитетот се главните карактеристики на овој модел на Reebok.

Горниот дел е изработен од врвна кожа што овозможува луксузен изглед, издржливост и совршена удобност.

Спецификации:

 • Унисекс lifestyle патики
 • Плиток профил / врзување
 • Материјал: полиуретанска кожа, синтетика, текстил
 • EVA подлога
 • Гумен ѓон
 • Боја: бела
 • Код на производ: DV8649
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FW7559
Овие класични патики се инспирирани од едноставниот тениски стил.Логото на Reebok во ко...
2.163 ДЕН
Заштеда 30%
3.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики EF7789
ROYAL CLASSIC JOGGER 3 патиките се инспирирани од 80тите години. Тие имаат чист, спортс...
2.394 ДЕН
Заштеда 40%
3.990 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики EF7790
Reebok ROYAL CLASSIC JOGGER 3 се унисекс патики од линијата Reebok Royal. Класичниот ди...
2.303 ДЕН
Заштеда 30%
3.290 ДЕН
Помош